Opisz swój pokój po niemiecku uzywając przyimków

Pobierz

Na lewo na ścianie wisi obraz.. Opis pokoju po niemiecku - mein Zimmer 23 czerwca 2010 Odsłon .Pomieszczenia po niemiecku .. pokój - das Zimmer, - .. Na biurku stoi komputer.Opis pokoju po niemiecku.. W niedziele rano idę do kościoła.. Dywan jest niebieskiego koloru.. Polish Dla nas, ludzi w tym pokoju , jest to problem, dla niemowląt biegunka jest śmiertelna.. PILNE!. w prawym rogu stoi moje biurko nad którym wisi szafką.. Wyślemy Ci plik do pobrania na maila!. przed łóżkiem stoją dwa fotele.. na szafce leżą książki.. obok łóżka widocznie je biurko z komputem.. Poniżej prezentuję czasowniki, które można zastosować do opisu własnego pokoju:.. Konto usunięte 20.12.2010 (18:55) Mój pokój jest mały, ale jasny.. Foto: The Pug Father, na licencji Creative Commons 2.0.Napisz opis swojego pokoju po niemiecku .Minimum 10 zdań .W każdym zdaniu proszę o to aby był 1 lub kilka z tych przyimków : in-w/do an-na/przy auf-na zwischen -pomiędzy unter-pod uber (nad u przegłos)-nad neben- obok vor-przed hinter-za Po napisaniu opisu proszę o napisanie co to znaczy w języku polskim.. .Przykład opisu domu po niemiecku z tłumaczeniem Opis domu po niemiecku - wzór.. Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.Sprawdź tutaj tłumaczenei niemiecki-polski słowa Opisz swoje Hobby w słowniku online PONS!.

...Opisz swój pokój w 10 zdaniach po niemiecku.

Znajduje sie w nim pietrowe łóżko, szafa, dwa fotele, stolik,tv i kilka półek.. Moje miejsce zamieszkania.. Potem spotykam się z moimi przyjaciółmi i idziemy razem do kina albo na kręgle.. Przykładowy opis mieszkania w języku niemieckim.W południe robię porządki w moim pokoju, odkurzam i ścieram kurze.. Zgadzam się na otrzymywanie pocztą elektroniczną informacji o nowościach na Podstawyniemieckiego.pl oraz innych publikacji i informacji zawierających reklamy.OPIS POKOJU PO NIEMIECKU .. Opisz swój pokój PO NIEMIECKU uzywając przyimków: nad, pod, na poziomo, obok, przed,w, miedzy,przy itp. Na poziomie 2 klasy gim.Opis pokoju po Niemiecku.. Tutaj poznasz najważniejsze słowa i zwroty wokół wynajmowania mieszkania - wraz z wymową i przykładowymi zdaniami.. Tłumaczenie: Mój pokój jest duży, jasny i przytulny.Łóżko stoi pod oknem z firankami.. Zgłoś nadużycie.. ist jest sind są befindet sich znajduje się befinden sich znajdują się .Dialogi po niemiecku - W aptece (1) Dialogi po niemiecku - Wzywanie pomocy (1) Herbata i wszystko co z nią związane po niemiecku (1) Internetowa biblioteka Instytutu Goethego (1) Jak napisać kartkę na święta po niemiecku (1) Jak pisać umlauty na klawiaturze (1) Jak używać niemieckiej czcionki bez zmieniania ustawień (1)Opis pokoju po niemiecku - zwroty, przyimki, przykłady..

mój pokój jest duży i ładny.

Przede wszystkim: 1.Opis pokoju po angielsku.. Nowe, przydatne słownictwo do opisu miejsca zamieszkania.. Na ścianie wiszą dwa obrazy.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Opisz swój pokój po niemiecku (m,in15 zdań) gaciu1 gaciu1 08.04.2011 Język niemiecki Liceum/Technikum Opisz swój pokój po niemiecku (m,in15 zdań) 1 Zobacz odpowiedź BeMar BeMar Mein Zimmer.. Zaczynamy od opisu pokoju - a konkretnie mojego pokoju Te małe słówka pogrubioną czcionką to właśnie przyimki miejsca, którym bliżej przyjrzymy się w kolejnym podpunkcie.. Na polkach stoi bardzo duzo kwiatków.Przykłady użycia - "w pokoju" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. pomiędzy fotelami stoi stół.. Zadanie jest zamknięte.. Pokoj jest dobrze oswietlony.. ściany są białego koloru.. Zwroty typowe dla opisu miejsca zamieszkania.Jak opisać pokój po niemiecku?. Po prawej stronie stoji szafa, na niej .Wynajęcie mieszkania w Niemczech nie należy do prostych zadań.. Najlepsze rozwiązanie.. obok stoi szafa i regał na którym stoi radio.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Istnieją jasne reguły wyjaśniające nam sposób użycia poszczególnych przypadków.. są pomalowane w kolorze żółto-pomarańczowym.na przeciwko drzwi jest widoczne duże okno z zasłonami żółtymi..

Lubię swój pokój.

Opisywanie obrazka po niemiecku możemy sobie wyobrazić tak jak opisywanie obrazu osobie niewidomej - musimy jak najdokładniej opisać każdy szczegół.. Na parapecie okiennym stoją trzy piękne kwiatki.. w prawym rogu stoi łóżko, nad którym wisi plakat.. Okna w pokoju sa duze.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Przed łóżkiem stoi stół na którym jest wazon z kwiatami .. Koło stołu stoją dwa fotele.. W kącie stoi sofa.. Biurko stoi na prawo w kącie.. Oprócz tego opisując obrazek po niemiecku należy zachować odpowiednie reguły.. Das Zimmer ist sehr hell und gemütlich./ Pokój jest bardzo jasny i przytulny.Plis pomóżcie opisać swój pokój w min 8 zdaniach które spełniają warunek 1; użyć min 8 przyimków auf, an im, zwischen, hinter, neben, uber, vor unter 2;użyć określeń miejsca po prawej, po lewel, na gurze, na dole, w rogu 3;użyć czasowników być wisieć leżeć stać znajdować sieSłowa kluczowe: jak opisać pokój po niemiecku, użycie przyimków z celownikiem niemiecki, opis obrazka po niemiecku, opis mojego pokoju wypracowanie, mein Zimmer auf Deutsch, Bildbeschreibung, przyimki z Dativem niemiecki.. Przetłumaczenie: Mój pokoj jest bardzo przestrzenny.Ma ok 20m(kwadratowych.Znajduje sie w południowej czesci mieszkania..

Przykład opisu mieszkania po niemiecku.

po prawej stronie pokoju od drzwi stoi łóżko.nad łóżkiem jest tablica korkowa.. Szukasz słówek związanych z meblami w swoim Zimmer (pokoju) -> kliknij tutaj.No to zaczynamy : ) !Mein Wohnort.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. Po prawej stronie przy ścianie stoi regał na książki.. Na przeciw drzwi znajduje się okno z balkonem.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Przykłady użycia - "pokojowa" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Na dywanie stoi stolik.. Wieczorem serfuje po internecie i słucham muzyki.. Na końcu czekają na Was interaktywne ćwiczenia, dzięki którym sprawdzicie w praktyce przyswojone słownictwo.W języku niemieckim, obok przyimków z dopełniaczem, celownikiem czy biernikiem, występują także takie, które łączą się albo z celownikiem (Dativ), albo z biernikiem (Akkusativ).. Polish Należy upewnić się przed zastosowaniem, że wstrzykiwacz ma temperaturę pokojową .Opis obrazka po niemiecku - o czym należy pamiętać.. Poniżej prezentuję przyimki, które są niezbędne przy opisie:.. Po kościele jem obiad z moją rodziną.Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Opisz swój pokój po niemiecku.. Wpisz tu swoje imię i adres e-mail.. po przeciwnej stronie są .Poniżej przedstawiam Ci opracowany opis pokoju po niemiecku.Wszelakie błędy proszę zgłaszać w komentarzach, bądź sugestie.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Póżniej rozwiązuję moje zadania domowe i piszę wypracowania.. (Albo: lampa wisi nad stołem)..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt