Sposób na alcybiadesa sprawdzian wiadomości

Pobierz

8.Kto był wychowawcą klasy 8 a?. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.klasa 6 Lektury uzupełniające.. Sposób na Alcybiadesa to relacja o zmaganiach uczniów klasy VIII z Liceum im.. A) Był wzorem dla jego posiadacza.. B) Ze złośliwości.. Zawsze znajdą się przecież uczniowie, którzy marzą o NUPUM - metodzie, by "Nie uczyć się, a pozornie umieć".. Sprawdzian bada stopień opanowania treści lektury Sposób na Alcybiadesa.. Dlaczego bohaterowie nie kupili sposobów na najbardziej wymagających nauczycieli?. Szekspir ( Juliusz Lepki ) charakterystyka.. zaprezentować swoją wiedzę przed wizytatorami z kuratorium.. Myślę, że przeczytałam ją dokładnie.. Jak zakończyło się oprowadzanie wycieczki po Warszawie?. Co oznaczają poszczególne warianty SPOSOBU NA ALCYBIADESA?. język powieści.. 4.Podaj imię i nazwisko Alcybiadesa.. "Sposób na Alcybiadesa" - test z lektury.. 10.Jakie miejsca były odwiedzane przez uczniów?. Zaloguj się aby ocenić lub skomentować publikację.. Ilość pytań: 25 Rozwiązywany: 137331 razy.. Klasa 5 Polski.. wziąć udział w konkursie historycznym.. Pobierz PDF Fiszki Powtórzenie Nauka Rozwiąż test.TEST: Sposób na Alcybiadesa.. 7.Kim był Wątłusz i dlaczego został poetą?. Uporządkuj wydarzenia ,,Sposób na Alcybiadesa" Ustawianie w kolejności.. 3.Jak według uczniów pani Lilkowska odeszła ze szkoły?. D) Ze względu na cechy osobowościowe..

Jak nazywał się sposób na Alcybiadesa?

C) Od nazwy kota właściciela przezwiska.. Ja realizuję ją w V klasie.. Co oznaczał skrót NUPUM?. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .. "Sposób na Alcybiadesa" (lektura uzupełniająca) - test ze znajomości lektury, plik: -sposob-na-alcybiadesa-lektura-uzupelniajaca-test-ze-znajomosci-lektury.pdf (application/pdf) NOWE Słowa na start!38.. Wątłusz od Szekspira; Pędzelkiewicz od Zasępy ; Zasępa od Wątłusza; Słaby od Dyra; Ciamciara od KickiegoQ.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. 47 zł 10 gr.. 12.Czym interesuje się Słabiński?Niedługo piszę test z lektury "Sposób na Alcybiadesa".. 11.Kim jest brat Pędzelkiewicza?. Sprawdź swoją znajomość lektury - rozwiąż testy: nazywają się główni bohaterowie?. Sposób na Alcybiadesa test z treści.. Test ze znajomości lektury "Sposób na Alcybiadesa" autorstwa Edmunda Niziurskiego.. Część 1.. Zapraszamy do działu testów wiedzy z lektur szkolnych i nie tylko.. oprowadzać po Warszawie wycieczkę i opowiadać o historii miasta.. 4.Sprawdzian z lektury Sposób na Alcybiades.. Co wydarzyło się na lekcji chemii.. Czy ktoś zna może stronę z tym testem?KARTA PRACY NR 2-"Sposób na Alcybiadesa" Edmunda Niziurskiego kl.6 Wiesława Stolarczyk- Kos, SP 1 Wilkowice.. "Sposób na Alcybiadesa" - test 1..

6.Ile kosztował sposób na alcybiadesa.

Samuela Lindego ze swoimi nauczycielami.. Część 3.. Jak nazywał się pisarz, który napisał książke?. Wybierz prawidłową odpowiedź.. Co studiował Pan Żwaczek?. Chłopce poszukują idealnego sposobu na "gogów", który zapewniłby komfort bezpiecznego przechodzenia z klasy do klasy, bez przesadnego wysiłku ze strony uczniów.. Wstecz.Streszczenie krótkie.. Klasa 6 Polski.Sprawdzian z treści lektury "Sposób na Alcybiadesa" 1.. Pe-SPONAA - "Sposób na piątki" Em-SPONAA - "Sposób na przeciętność" De-SPONAA - "Sposób na wyniki niedostateczne" NUPUM - "Nie uczyć się, a pozornie umieć"Jesteś tutaj: Strona główna Pliki do pobrania Materiały dydaktyczne Sprawdziany znajomości lektur Test znajomości lektury: "Sposób na Alcybiadesa" .. Test znajomości lektury: "Sposób na Alcybiadesa" - wersja A .. Wątłusz Pierwszy charakterystyka.. Klasa 7 Klasa 8 Polski Syzyfowe Prace Test z lektury.. Jaką opowieścią uczniowie próbowali zagadać Alcybiadesa?. Rozwiąż quiz i sprawdź!. 45minut.pl; Publikacje; Awans zawodowy; Autor Emilia Bagrowska Data publikacji 2013-04-02 Średnia ocena 0,00 Pobrań 187.. Wyjaśnij, w formie zdania złożonego, z jakim wydarzenie lub sytuacja wiążą się podane zwroty.Plik sprawdzian wiadomości z lektury sposób na alcybiadesa.pdf na koncie użytkownika yhkang4864 • Data dodania: 18 lip 2020 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.W tym tygodniu omawiałam z klasami szóstymi jedną z moich ulubionych lektur - "Sposób na Alcybiadesa" Edmunda Niziurskiego..

5.Od kogo kupili sposób?

Pobierz (doc, 25,0 KB)Test jest propozycją opracowania lektury "Sposób na Alcybiadesa".. rozwiązanie zadań z egzaminu

bilety do kina

Zawiera 25 pytań.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest z lektury ,,Sposób na Alcybiadesa".. O spalonych spodniach Mnożka.. Sposób na Alcybiadesa chłopcy kupili za.. 3.Skąd się wzięło przezwisko Alcybiades?. Autorem książki Sposób na Alcybiadesa jest:.Rozwiąż quiz Eduelo i sprawdź swoją wiedzę ze szkoły.. Darmowe quizy dla dzieci w każdym wieku!Sposób na Alcybiadesa.. Przymierze zwane Triumwiratem.. 4.Alcybiades był nauczycielem: A) matematyki B) historii C) geografii D)polskiego 5.. 6.Sposób na Alcybiadesa.. Czego chciał od ósmoklsiastów Alibaba.. Tymoteusz Misiak (Alcybiades ) charakterystyka.. Jak dobrze znasz lekturę Sposób na Alcybiadesa?. tylko że nasz pan polonista powiedział, że ściągnął ten test z internetu i zawiera ok. 50-60 zadań!. Test na czas — Które z tych zdjęć zostało stwor.. Mundial 2022: W której grupie jest ten kraj?Sprawdzenie wiadomości o książce- Sposób na Alcybiadesa..

Sposób na Alcybiadesa test z odpowiedziamiUtrwalam wiadomości o lekturze "Sposób na Alcybiadesa".

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Udostępnij.. Dopisz podane niżej wyjaśnienia.. Sposób na Alcybiadesa - plan wydarzeń Ustawianie w kolejności.. Pobierz.. Część 2.. Wydrukuj i wklej lub zapisz notatkę w zeszycie.. a) Antoni Nuzirski b) Edmund Nuziurski c) Edmund Niziurski d) Tymoteusz Misiak e) Anna .Test z lektury "Syzyfowe Prace" Test..

wziąć udział w konkursie historycznym

.. Nie uczyć się, a pozornie umieć.. 2.Kto jest narratorem powieści?. Może być wykorzystany w klasie piątej, szóstej, pierwszej gimnazjalnej.. Ponieważ były za drogie.. Skomentuj.. Dlaczego pani Lilkowska odeszła ze szkoły.. Wykorzystałam ten fakt, podczas .Apr 13, 202110.. Przewidziany jest na 45 minut pracy uczniowskiej, najlepiej na pierwszą lekcję poświęconą omawianiu utworu.. Bohaterowie utworu przerazili się, gdy usłyszeli, że mają.. 9.Kto odkręcił kurek na lekcji chemii?. Co zaproponował uczniom Alcybiades?. wg Weronika800w.. Zapoznaj się z informacjami o języku powieści..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt