Ile dałbym by zapomnieć jeden osiem l

Pobierz

!Wokal, ujęcia: Jeden Osiem LInstrumental: Młody Klakson x GundaMix/Mastering, Montaż: Mło.. [intro] bm a e x2 [chorus] bm ile dałbym, by zapomnieć cię a e wszystkie chwile te, które są na nie bm bo chcę, nie myśleć o tym już a e zdmuchnąć wszystkie wspomnienia niczym zaległy kurz bm tak.Film TikTok od użytkownika lord_piekła (@krisu_piekla.2022): 32 "#ile #dałbym #".. Zgodnie z art. 13 ust.. Ile dałbym by zapomnieć Cię,Jeden Osiem L Liedtext: Jak zapomnieć: Ile dałbym by zapomnieć cię / Wszystkie chwile te, które są na nie bo c. Deutsch English Español Français Hungarian Italiano Nederlands Polski Português (Brasil) Română Svenska Türkçe Ελληνικά Български Русский Српски العربية فارسی 日本語 한국어Jul 9, 2020Jeden Osiem L Jak zapomnieć songtexten: Ile dałbym by zapomnieć cię / Wszystkie chwile te, które są na nie bo c. Deutsch English Español Français Hungarian Italiano Nederlands Polski Português (Brasil) Română Svenska Türkçe Ελληνικά Български Русский Српски العربية فارسی 日本語 한국어Jeden Osiem L - Jak zapomnieć Tekst: Ref: Ile dałbym, by zapomnieć Cię, Wszystkie chwile te, Które są na nie, Bo chcę (Bo chcę) Nie myśleć o tym już, Zdmuchnąć wszystkie wspomnienia, Niczym zaległy kurz, Tak już (Tak już) Po prostu nie pamiętać, Sytuacji, w której serce klęka,Jak Zapomnieć - posłuchaj, zobacz teledysk, przeczytaj tekst piosenki..

Ile dałbym by zapomnieć Cię, wszystkie chwile, te które są na nie bo chcę nie myśleć o tym już ... tylko na ten jeden moment w chwili w której Cię poznałem poszedłbym już w drugą stronę.

Ile dałbym, by zapomnieć Cię, A E Wszystkie chwile te, które są na nie, h Bo chcę (bo chcę) nie myśleć o tym już, A E Zdmuchnąć wszystkie wspomnienia niczym zaległy kurz, .. Ref.. WIĘCEJ.. Ile dałbym, by zapomnieć Cię Wszystkie chwile te, które są na nie Bo chcę, nie myśleć o tym już Zdmuchnąć wszystkie wspomnienia niczym zaległy kurz Tak już, po prostu nie pamiętać Sytuacji, w.Ile dałbym, by zapomnieć Cię, Wszystkie chwile te, które są na nie, Bo chcę (bo chcę) nie myśleć o tym już, Zdmuchnąć wszystkie wspomnienia niczym zaległy kurz, Tak już (tak już) Po prostu nie pamiętać sytuacji, w których serce klęka, Wiem, nie wyrwę się, chociaż bardzo chcę, Mam nadzieję, że to wiesz i Ty.. Magda Steczkowska - Obietnica (Teksty piosenek)Jeden Osiem L - Jak zapomniec Komentarze: 1.. 1 ogólnego rozporządzenia UE o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), informujemy, iż .Cadastre-se na Deezer e ouça Jak zapomnieć (Walentynki po polsku) de Jeden Osiem L e mais 90 milhões de faixas.Lyrics for Jak Zapomnieć by Jeden Osiem L. Ile dałbym by zapomnieć cię, wszystkie chwile te, które są na nie, bo chcę nie myśleć o ty.Read the complete lyrics of Jak Zapomnieć by Jeden Osiem L on Rockol.com..

Top Songs By Jeden Osiem L. ... Ile dałbym by zapomnieć cię, wszystkie chwile te Które są na nie, bo chcę nie myśleć o tym już Zdmuchnąć ...JedenOsiemL - Ile dałbym by zapomnieć Cię (2) - ściągnij piosenkę na komputer lub telefon.

Szanowny Użytkowniku, Zanim klikniesz "Przejdź do serwisu", prosimy o przeczytanie tej informacji.. Ile dałbym, by zapomnieć Ci .Oct 29, 2021Jak zapomniec-jeden osiem L Ref: Ile dałbym, by zapomnieć Cię, Wszystkie chwile te, które są na nie, Bo chce (Bo chce) Nie myśleć o tym już, Zdmuchnąć wszystkie wspomnienia, niczym zalegly kurz, Tak juz (Tak juz) Poprostu nie pamiętać, sytuacji, w której serce klęka, Wiem, nie wyrwę się, chociaż bardzo chcę, Mam nadzieję, że to wiesz i Ty.w tym filmie zaprezentuje znowu zrobiłem bit z gundą i wyszło git!. Jeden Osiem L - Wideoteka.. Jak Zapomnieć.. ESKA Dowozi Kampera: zgarnij go z pełnym bakiem i dostawą pod same drzwi.. Jeden Osiem L. Jak Zapomnieć.. Utwór Jak Zapomnieć, na którym wokalnie udziela się Jeden Osiem L i , został wydany na 3 albumach: "Wideoteka" i "Eska .Ile dałbym, by zapomnieć Cię Wszystkie chwile te, które są na nie Bo chcę,nie myśleć o tym już Zdmuchnąć wszystkie wspomnienia niczym zaległy kurz Tak już, po prostu nie pamiętać Sytuacji, w których serce klęka Wiem, nie wyrwę się, chociaż bardzo chcę Mam nadzieję, że to wiesz i Ty [Zwrotka 1] Znowu widzę Ciebie przed swoimi oczamiJak zapomnieć - Jeden Osiem L Ile dałbym, by zapomnieć Cię, Wszystkie chwile te, Które są na nie, Bo chcę (Bo chcę) Nie myśleć o tym już, Zdmuchnąć wszystkie wspomnienia, Niczym zaległy kurz, Tak już (Tak już) Po prostu nie pamiętać, Sytuacji, w której serce klęka, Wiem, nie wyrwę się, chociaż bardzo chcę, Mam nadzieję, że to wiesz i Ty.Jeden Osiem L Jak Zapomnieć - TEKST PIOSENKI Ref: Ile dałbym, by zapomnieć Cię, Wszystkie chwile te, Które są na nie, Bo chcę (Bo chcę) Nie myśleć o tym już, Zdmuchnąć wszystkie wspomnienia, Niczym.May 18, 2021Jeden Osiem L- Jak Zapomnieć (Official Video) Upcoming Concerts..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt