Tekst na pożegnanie klasy

Pobierz

Zawsze zostaje to co najważniejsze i co się nie da okpić - powiedzeniem.. Uczniowie klas trzecich właśnie dziś kończą swoją edukację w Gimnazjum i to Was, Kochani, pragniemy uroczyście pożegnać.Życzymy Ci szczęścia, radości i osiągnięcia wszystkich zamierzonych celów.. Jest mi niezmiernie przyjemnie dostąpić zaszczytu wygłoszenia pożegnalnego przemówienia.. Dzisiejszy dzień - tak radosny, a zarazem tak smutny - zakończy jeden z ważniejszych etapów naszego życia.Mar 31, 2022Wierszyki na pożegnanie Ostatni po­całunek i ostatni uścisk dłoni.. Stajecie u progu dorosłości, to sprawdzać się zaczyna.. Choćbyś najbardziej chciałWspólnie z naszymi rówieśnikami przeżywaliśmy radości i smutki tych ośmiu lat.. Powiedz mi dlaczego, moje kocha­nie, po naszej słod­kiej miłości zostało nam na pożeg­na­nie tylko gorzkie rozczarowanie.. głosi stara maksyma.. Nasza szkoła pozostaje dla was otwarta.. Nasze pożegnanie: bez przytulenia, bez pocałunku.Feb 28, 2021Jun 3, 2022Napełniłaś jak słońce wszystkie świata strony.. Zawiera fragmenty wierszy i piosenek.. Francuski pisarz Wiktor Hugo (Igo), powiedział : "Życie składa się z przywitań i pożegnań".. z żalem żegnamy Cię dziś (tu imię), I chcemy ci powiedzieć, że czas spędzało się z Tobą miło.Pożegnanie koleżanki :P.. Nie musi być nas multum, dwóch wystarczy na starcie.Jun 10, 2021Piosenka w wykonaniu chóru szkolnego na pożegnanie klasy VIII.Filmik pożegnalny dla VIII klasy: Tekst: Anna JędrzejewskaMuzyka: .Kategoria: Życie szkoły Temat: Zakończenie roku, pożegnanie klas Odbiorcy: Klasy IV-VIII..

Pora na nasze pożegnanie.

Podkłady muzyczne dla dzieci i młodzieży szkolnej: mp3 - audio - wav .4 days agoJun 28, 2021Zachowajcie w swej pamięci chwile miło spędzone z nami.. Nie pojmiesz, to szerokie jak moje spodnie człowiek.. Witamy nauczycieli i wszystkich, którzy lubią śpiewać.. Pamiętaj: "Każdego dnia możesz zrobić coś, aby zbliżyć się do swojego marzenia lub możesz nie robić niczego.. Najlepiej mieć wyobraźnię, być wstawionym i mieć zwidy.. 4.PANU KATECHECIE Szanowny Panie katecheto Uczyłeś nas kochać rodziców i ludzi szanować Chcemy za to wszystko szczerze podziękować 5.PANI OD JĘZYKA ANGIELSKIEGO Pani od języka angielskiego dziekujemy Za mądre rady i opiekę Za to, że starała się, by każdy z nas Był znający język angielski człowiekiem.. Wstawać rano na bani, nachlani, nie móc otworzyć powiek.. Wejdź i posłuchaj karaoke w formacie mp3.. (muzykę pogłośnić) Uczeń I: W takim dniu pożegnania chcielibyśmy powiedzieć i wyrazić wszystko, ale….. Jesteśmy szczęśliwi, iż mogliśmy znaleźć oparcie w naszych cudownych koleżankach i kolegach.. Nie myśl, że wyjdę bez ciebie, nie myśl, że zapomnę, Chociaż będziesz ode mnie jak gwiazdy daleko, Wszystkie pyszności świata są jak cienie skromne, Gdy się twój drogi obraz dźwiga pod powieką.. Spe ł nienia wszystkich marzen ń, ż ycz ą rodzice..

Mam napisać wierszyk na pożegnanie koleżanki lub jakieś życzenia.

Teraz się rozejdziemy, czasu nikt nie dogoni.. 6.DLA PAŃ WYCHOWAWCZYŃ KLASY I i II Paniom Wychowawczyniom klasy pierwszej i drugiej Dziękujemy za okazaną .Popatrz co cię jeszcze łączy Z miłą budą Z zacnym gronem I z przyjaciół grupą wielką, Powspominaj sobie nieco Masz okazję na to wszelką Uczeń G. Codziennie rano tu siadałam Przez szereg długich, długich dni Często po lekcjach zostawałam By wyryć imię drogie mi I choć zmieniły się imiona I kleks za kleksem brudził blat Byłaś mi tarczą i ochroną4 days agoJun 26, 2020Apr 26, 2022Promienny uśmiech często gościł na Twej twarzy, Pocieszając nas "to dobre dopiero się zdarzy".. Drogi mój absolwencie!. Nam garstka wspomnień pozostanie.. Jun 14, 2022Jun 6, 2022Ziemi Śląskiej w Piecach)!. Profesjonalne wersje instrumentalne, utwory dostępne w kilku tonacjach .. Uczeń III: Właśnie uczucia doprawdy nie czyny są najtrudniejsze do wypowiedzenia.. Dlatego chciałabym poprosić was abyście troszkę mi pomogli :) z żalem żegnamy Cię dziś KAROLINO, I chcemy ci powiedzieć, że czas spędzało się z Tobą miło.Podkłady muzyczne do piosenek na zakończenie roku szkolnego.. Imprezę rozpoczyna nagrany na ta­śmę magnetofonowej dzwonek budzi­ka, a następnie zmontowane fragmen­ty dwu piosenek "Elektrycznych .Tekst: Monika WojewódzkaTekst piosenki powstał na potrzeby uroczystości zakończenia roku szkolnego i pożegnania absolwentów.Bardzo proszę nie zamieszczać pod..

Scenariusz uroczystości pożegnania klasy óśmej szkoły podstawowej.

W każdym przypadku podejmujesz decyzję.. Muzyka na uroczystości szkolne.. Dzi ś jeste ś my z Ciebie bardzo dumni.. Nie zmarnuj swojej szansy,2 days agoJun 24, 20213 days agoCham z klasą i kulturą, nie zrozumiesz tego nigdy.. Piosenka: Do widzenia profesorze Uczeń Każdy swoje dziesięć minut ma, by na jawie przeżyć wielki sen,Za opiekę i troskę nad nami Dziękujemy sercem i życzeniami.. Nie, to niemożliwe..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt