Stupieni 1 podręcznik z ćwiczeniami

Pobierz

Nowoczesne słownictwo i dialogi odpowiadające realnym sytuacjom komunikacyjnym.. Szkoła podstawowa + CD - Gawęcka-Ajchel Beata, Żelezik Anna , tylko w empik.com: .. Szybkie wysyłki.. .Stupieni 1 Podręcznik z ćwiczeniami z płytą CD Szkoła podstawowa Beata Gawęcka-Ajchel, Anna Żelezik.. Sprawdź ofertę!Opis: Stupieni 1 Podręcznik z ćwiczeniami z płytą CD - Gawęcka-Ajchel Beata, Żelezik Anna.. Stupieni jest bardzo dobrze dostosowany do wieku i zainteresowań uczniów szkoły podstawowej.. $23.99 Zobacz dostępne formy płatności.. Język rosyjski (2012) (Anna Żelezik).. Podręcznik obejmW skład pakietu dla ucznia wchodzą: - podręcznik z ćwiczeniami, - płyta CD, - portfolio językowe, umożliwiające dokumentowanie osiągnięć ucznia, - plansza z alfabetem ilustrowanym, - antonimy w formie kart do gry w Piotrusia.. Podręcznik z ćwiczeniami.. Rozdział pierwszy to okres ustno-słuchowy.. STUPIENI 1 - sprawdź opinie i opis produktu.. Szybka i bezpieczna dostawa.. Sprawdź i kup teraz w merlin.plInformacje o Stupieni 1 podręcznik z ćwiczeniami - w archiwum Allegro.. Zobacz inne Język rosyjski, najtańsze i najlepsze oferty.Informacje o Stupieni 1 (klasa 4) Podręcznik z ćwiczeniami + - w archiwum Allegro.. Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne.. Podręcznik.Książka Stupieni 1 Podręcznik z ćwiczeniami z płytą CD - Gawęcka-Ajchel Beata, Żelezik Anna Kup Najtaniej w Księgarni Internetowej Selkar.pl Błyskawiczna Wysyłka w 24hOpis: Stupieni 1 Podręcznik z ćwiczeniami klasa 4 + CD ..

Podręcznik z ćwiczeniami.

Język rosyjski.. Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne.. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej dobraksiazka.plW skład pakietu dla ucznia wchodzą: - podręcznik z ćwiczeniami, - płyta CD, - portfolio językowe, umożliwiające dokumentowanie osiągnięć ucznia, - plansza z alfabetem ilustrowanym, - antonimy w formie kart do gry w Piotrusia.. Podręcznik obejmuje 13 obszernych rozdziałów, Rozdział pierwszy to okres ustno-słuchowy.. Promocje nawet do -35%.. Podręcznik z ćwiczeniami.. Rozdziały 2-9 są poświęcone wprowadzaniu alfabetu.. Księgarnia internetowa dla spragnionych wiedzy.. Podręcznik obejmuje 13 obszernych rozdziałów.Stupieni 1 Podręcznik z ćwiczeniami z płytą CD Język rosyjski dla klasy 4.. Szkoła podstawowa 2010 wydanie 1 .. ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź >Podręczniki z ćwiczeniami: Język Rosyjski - Szkoła Podstawowa klasa 6 w Księgarni Internetowej PWN.. Litery .Stupieni 3.. Szkoła podstawowa + CD.. Księgarnia internetowa dla spragnionych wiedzy..

Sprawdź!Stupieni 3 Podręcznik z ćwiczeniami z płytą CD.

Gawęcka-Ajchel Beata, Żelezik Anna ISBN:9788302124549 - Podręczniki - Podręczniki dla szkół podstawowych - Podręczniki do nauki języków - szkoła podstawowa.. Przeczytaj recenzję Stupieni 3.. Rozdział 1. to okres słuchowo-artykulacyjny, obejmujący dziesięć tematów, z czego temat pierwszy (Rosja - jaki to kraj?Podręcznik z ćwiczeniami najchętniej wybierany przez nauczycieli języka rosyjskiego.. Uczniowie opanowują umiejętności niezbędne do porozumiewania się w prostych sytuacjach codziennych, rozwijają podstawowe sprawności językowe (mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie).. Litery .Stupieni 1.. Ciekawe i różnorodne teksty (wiersze, piosenki .Stupieni 3.. Przed dziećmi ciekawa przygoda: będą uczyć się również poprzez zabawę śpiewając i słuchając tekstów nagranych na płyty CD, brać udział w scenkach dialogowych, rozwiązywać zagadki i krzyżówki.. Podręczniki, Szkoła podstawowa.. Różnorodne ćwiczenia umożliwią im utrwalenie zdobytej wiedzy.JĘzYK ROSYJSKI KL. 4 SP PODRĘCzNIK + ĆWICzENIA.. Podręcznik (+CD) - szkoła podstawowa - Beata Gawecka-Ajchel, Anna Żelezik.. Podręcznik z ćwiczeniami.. Podręczniki, Szkoła podstawowa..

Podręcznik obejmuje...Stupieni 1 Podręcznik z ćwiczeniami z płytą CD.

Podręcznik obejmuje trzynaście rozdziałów.. Podręcznik obejmuje 13 obszernych rozdziałów.. Za ocenę zakupionego produktu otrzymasz 3 CeneoPunkty.Stupieni 1 Podręcznik z ćwiczeniami z płytą CD.. W skład pakietu dla ucznia wchodzą: - podręcznik z ćwiczeniami, - płyta CD, - portfolio językowe, umożliwiające dokumentowanie osiągnięć ucznia, - plansza z alfabetem ilustrowanym, - antonimy w formie kart do gry w "Piotrusia".Podręcznik Stupieni 5 składa się z 8 rozdziałów (ступени) i ma na celu kształtowanie kompetencji leksykalno-gramatycznych, wyrabianie techniki poprawnego czytania, umiejętności słuchania ze zrozumieniem, sprawności mówienia i pisania.Każdy rozdział rozpoczyna się tematycznym, ilustrowanym słowniczkiem.. Rozdziały 2-9 są poświęcone wprowadzaniu alfabetu.. Gawęcka-Ajchel Beata, Żelezik Anna ISBN:9788302099908 - Podręczniki - Podręczniki dla szkół podstawowych - Podręczniki do nauki języków - szkoła podstawowa.. Podręcznik z ćwiczeniami.. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze!Podręcznik z ćwiczeniami Echo 3. szkoła podstawowa 2012 wydanie 1 .. Sprawdź i kup teraz w merlin.plJęzyk rosyjski..

Data zakończenia 2015-06-19 - cena 39 złPodręcznik z ćwiczeniami pomoże w tej wyprawie!

Szybkie wysyłki.. Darmowy transport od 159 zł.. Podręcznik z ćwiczeniami, klasa 4, szkoła podstawowa (w zestawie CD) - Beata Gawecka-Ajchel, Anna Żelezik.. Data zakończenia 2014-05-18 - cena 44,37 złStupieni 1 SP KL 4.. Szkoła podstawowa + CD - Gawęcka-Ajchel Beata - Żelezik Anna - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl.. Motywuje do nauki.. Podręcznik obejmuje 13 obszernych rozdziałów.. Podręcznik bogaty w ciekawe i różnorodne teksty.. Rozdział pierwszy to okres ustno-słuchowy.Nr aprobaty: 381/1/2011 MEN W skład pakietu dla ucznia wchodzą: - Podręcznik szkolny z ćwiczeniami, - płyta CD, - portfolio językowe, umożliwiające dokumentowanie osiągnięć ucznia, - plansza z alfabetem ilustrowanym, - antonimy w formie kart do gry.Z podręcznikiem Stupieni 3 w klasie szóstej uczniowie osiągają kolejny stopień znajomości języka, rozwijają umiejętności czytania, pisania, mówienia i rozumienia ze słuchu, a zarazem poznają Rosję i jej bogatą kulturę.. Qty: Product info / Cechy produktu Rodzaj (nośnik) .- podręcznik z ćwiczeniami, - CD audio (w pakiecie z podręcznikiem), - plansza z alfabetem ilustrowanym, portfolio językowe, karty z antonimami.. Publikacja powstała z myślą o uczniach, którzy po raz pierwszy stykają się z językiem rosyjskim w szkole podstawowej.W skład części pierwszej wchodzą: - podręcznik z ćwiczeniami - płyta CD - portfolio językowe - ilustrowany alfabet rosyjski - karty z antonimamiW skład pakietu dla ucznia wchodzą: - podręcznik z ćwiczeniami, - płyta CD, - portfolio językowe, umożliwiające dokumentowanie osiągnięć ucznia, - plansza z alfabetem ilustrowanym, - antonimy w formie kart do gry w "Piotrusia".. Darmowy transport od 159 zł.Stupieni 1 Podręcznik z ćwiczeniami z płytą CD - W skład pakietu dla ucznia wchodzą: - podręcznik z ćwiczeniami, - płyta CD, - portfolio językowe, umożliwiające dokumentowanie osiągnięć ucznia, - plansza z alfabetem ilustrowanym, - antonimy w formie kart do gry w "Piotrusia".. Szkoła podstawowa | Gawęcka-Ajchel Beata, Żelezik Anna | WSiP..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt