Tematy chemiczne na prezentacje

Pobierz

Potrzebuje tematu na prezentcje z chemii najlepiej jakiś ciekawy nie o solach kwasach bla bla.. tylko tak żeby zaciekawić klase.. i preparatów niebezpiecznych 8.Na jaki temat zrobić prezentację z chemii?. Tylko w naszym vortalu znajdziesz ogrom wiedzy przedstawiony na slajdach prezentacji.. Wchłanianie substancji chemicznych do organizmu Dyskusja 13 min.. Źródłamiemisji sąprzede wszystkim: zakładyprzemysłowe(np. energetyczne, metalurgiczne, chemiczne, cementownie), środkitransportu, paleniska domowe.Temat: Zagrożenia czynnikami chemicznymi w środowisku pracy i profilaktyka Czas realizacji: • 2 godziny lekcyjne Cele operacyjne: W wyniku procesu nauczania uczeń powinien: • wiedzieć, od czego zależy działanie substancji chemicznej na organizm, • znać drogi wchłaniania substancji chemicznych do organizmu człowieka,• Działanie uczulające na drogi oddechowe, kategoria zagrożenia 1 • Działanie mutagenne na komórki rozrodcze, kategorie zagrożeń 1A, 1B, 2 • Rakotwórczość, kategorie zagrożeń 1A, 1B, 2 • Działanie szkodliwe na rozrodczość, kategorie zagrożeń 1A, 1B, 2 • Działanie toksyczne na narządy docelowe - jednorazowe narażenie,EDB prezentacje • pliki użytkownika wiolkaok przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Genesis.pps, trudna intubacja.pptprezentacja multimedialna "Skażenie radiologiczne, ekologiczne", karty pracy ucznia..

Pierwiastki chemiczne, które spotykamy w życiu codziennym.

Alkoholizm jest chorobą społeczną, wyrządzającą szkody nie tylko osobom uzależnionym od alkoholu, ale i ich rodzinom oraz całemu społeczeństwu.Pokoje dla dzieci.. 2014-01-03 13:06:11Bezpłatne proste Chemia PowerPoint szablon jest darmowy szablon Chemia do prezentacji PowerPoint, które można pobrać i używać w klasie.. Kolo Naukowe Studentow Chemii" ALLIN" na Politechnice Wroclawskiej.. może ktoś z was robił .4. twoje wiadomosci .Szukasz prac z Referaty z przedmiotu Edukacja dla bezpieczeństwa?. 5 razy musialem zmieniac plan, bo mialem: zle przecinek postawiony, zle wypunktowanie, temat nie napisany kursywa itd.. Skóra jest biało-szara lub brunatna, twarda, sucha.Żeby na krytyce się nie skończyło, cykl artykułów na temat prezentacji rozpocznę od przekazania ci potężnej bazy źródeł gotowych, darmowych szablonów slajdów, które mogą stać się fundamentem pięknie zaprojektowanej prezentacji.. Oznakowanie substancji chemicznych.. Ten darmowy szablon chemii PPT jest dobre dla chemii przedmiotu w szkole, ale także w przypadku projektów dotyczących chemii Uniwersytetu tematu.. praca w grupach (określenie przyczyn skażeń), burza mózgów, dyskusja na temat, jak się chronić przed skażeniami..

2012-12-15 08:14:05 Jakie znacie proste tematy na prezentacje angielską?

Mogłabym dorzucić nawet jakieś łatwe doświadczenie które mogłabym zrobić sama w domu.. Wyjaśnij znaczenie procesów chemicznych, takich jak te, w gromadzeniu niedostępnych w inny sposób informacji historycznych.Ciekawe tematy opowiadań :) 2014-05-07 18:10:45 mam pytanie do was jakie są dziedziny chemii 2008-09-14 16:43:03 Ciekawe tematy na rozmowe 2014-06-21 19:59:25Świat prezentacji to vortal zawierający prezentacje multimedialne przeznaczone nie tylko dla uczniów, ale i nauczycieli.. Możesz pobrać darmowe szablony powerpoint chemii z tej strony internetowej, aby zwiększyć swoje .Świat prezentacji to vortal zawierający prezentacje multimedialne przeznaczone nie tylko dla uczniów, ale i nauczycieli.. Źródła promieniowania.. co do samej matury, wiekszych zastrzezen nie mam, jedynie wielka zamotka z bibliografiami, planami prezentacji itd.. Karty charakterystyk substancji Wykład 8 min.. Wyładowanie elektromagnetyczne - błyskawice.Prezentacje poruszające tematy takie jak: udzielanie pomocy w omdleniach, pomoc rannym, zatrzymanie krążęnia, złamania, porażenia prądem, zatrucia chemiczne oraz procedury prawidłowego postępowaniaSubstancje chemiczne zawarte w narkotykach wpływają na mózg, powodując zmiany w nastroju i zachowaniu człowieka.. Powietrze, jako .CIEKAWOSTKI CHEMICZNE 4: Ciekawostki chemiczne 1: Ciekawostki chemiczne 2: Ciekawostki chemiczne 3: Woda królewska jest mieszaniną stężonego kwasu solnego (HCl) i stężonego kwasu azotowego (HNO 3) w stosunku objętościowym 3:1.Potrafi ona rozpuszczać nawet złoto i platynę, a to dlatego, że w reakcji HCl z HNO 3 powstaje chlor, który zapoczątkowuje reakcję z powyższymi metalami .Zobacz 11 odpowiedzi na pytanie: Pomocy!.

2017-05-01 13:51:29 Jakie znacie ciekawe tematy do prowadzenia bloga?

Martwica obejmuje skórę właściwą wraz z naczyniami i nerwami skórnymi wraz z podskórną tkanką tłuszczową.. Tylko w naszym vortalu znajdziesz ogrom wiedzy przedstawiony na slajdach prezentacji.. Sprawdź w Sciaga.pl.. Tylko w naszym vortalu znajdziesz ogrom wiedzy przedstawiony na slajdach prezentacji.. Muszę na środę zrobić prezentację komputerową z chemii.. nie wiem jak bylo w tamtych latach, ale u nas bylo dosc smiesznie.. Rodzaj prezentacji (preferowane sa referaty, nastepne sa postery.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Plik Wiązania chemiczne.pptx na koncie użytkownika mamutek13 • folder Chemia • Data dodania: 6 paź 2013Chemiczne dodatki do żywności Chemiczne dodatki do żywności można ogólnie podzielić na: kompozycje smakowo-zapachowe, zwane czasami mieszankami aromatyzującymi, barwniki do żywności (dzielą się na organiczne naturalne, syntetyczne identyczne z naturalnymi, organiczne syntetyczne, nieorganiczne syntetyczne, barwniki pochodzenia mineralnego) NajwyNajwyższe dopuszczalne stężenia czynników chemicznych Wykład 10 min.. Ma ona dotyczyć jakiegoś wynalazcy lub czegoś innego co zainteresuje panią.. Sposoby działania substancji chemicznych na organizm Wykład 5 min.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce..

Narząd przylemiszowy reaguje na substancje chemiczne, które działają na instynktowne zachowanie.

Koniec z nudnymi planszami wypełnionymi po brzegi tekstem.Referat na chemię; Musze napisać referat o fluorku litu [.. Tylko w naszym vortalu znajdziesz ogrom wiedzy przedstawiony na slajdach prezentacji.. Jakieś pomysły?. Dzięki nam łatwiej przygotujesz się do lekcji czy odrobisz zadanie domowe.Świat prezentacji to vortal zawierający prezentacje multimedialne przeznaczone nie tylko dla uczniów, ale i nauczycieli.. Pisząc proszę napisać co wziąć pod uwagę robiąc prezentację.. Ochrona przed promieniowaniem.. Dzięki nam łatwiej przygotujesz się do lekcji czy odrobisz zadanie domowe.Świat prezentacji to vortal zawierający prezentacje multimedialne przeznaczone nie tylko dla uczniów, ale i nauczycieli.. Omów ten proces chemiczny w swojej prezentacji, wyjaśniając podstawy działania datowania węgla i badając określone obiekty, które naukowcy umieścili na historycznej osi czasu po zakończeniu tego procesu.. w środowisku pracy 7.. Feromony zazwyczaj działają w małych stężeniach.Podobnie, jeśli chcesz, aby Twoje dziecko poszerzyło swoją wiedzę na temat chemii lub wyraziło entuzjazm do nauki, równie dobrze jest skontaktować się z osobą trzecią w celu uzyskania pomocy, jeśli chodzi o uczenie dziecka zasad i pojęć chemicznych, szczególnie jeśli sam nie uczyłeś się tego przedmiotu od dłuższego czasu.Wskutek szybkiego rozwoju przemysłui transportu do atmosfery dostająsięogromne ilościszkodliwych substancji, takich jak pyły,sadza oraz gazy (m.in. tlenki siarki czy tlenki azotu)..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt