Opakowania papierowe rodzaje

Pobierz

Wpis zawdzięczamy.papier kredowy - papier o małej chłonności, powlekany białym barwnikiem wymieszanym z klejem.. Kolejnym ważnym czynnikiem przy odpowiednim wyborze rodzaju tektury jest jej gramatura.. Różnica między nimi polega na rodzaju zastosowanej tektury: Tektura falista - powstaje z kilku warstw linerów (2-7), a im więcej warstw, tym twardsza i bardziej wytrzymała jest tektura.1.. Nie zmienia to jednak faktu, że opakowanie z kartonu zawsze pozostaje nośnikiem informacji i reklam oraz elementem przyciągającym uwagę klienta.3 days agoCudowny Umysł 21 lipca 2021 Opakowania kartonowe - rodzaje i zastosowanie 2021-08-26T14:04:56+00:00 Tech Brak Komentarzy.. Tektura falista składa się z kilku warstw papieru - zewnętrznych gładkich i wewnętrznych pofalowanych, które tworząCzęsto więc towar pakuje się dodatkowo w folię zwykłą lub bąbelkową, impregnowany papier, styropian a do opakowania wrzuca dodatkowo saszetki z substancją pochłaniającą wilgoć.. Z papieru produkowane są także worki jednowarstwowe lub wielowarstwowe które służą do pakowania na przykład produktów spożywczych typu cukier lub mąka.. Jeżeli chodzi o pudełka kartonowe, których zakup umożliwia nam między innymi firma MAGPOL z Radomia, to możemy wśród nich wyróżnić dwa główne typy.Pierwszym z nich są najczęściej spotykane przez nas pudełka klapowe, czyli opakowania kartonowe, których budowa składa się z bocznych ścianek oraz specjalnych klap znajdujących się zarówno w .Aug 20, 2021 Rozpatrywanie zagadnienia styku opakowań z towarami A - opakowania bezpośrednie - stykają się bezpośrednio z towarami, chronią towary przed wpływami zewnętrznymi..

Należą do nich np.: torebki papierowe.

4 days ago3 days agoPoza doskonałą ceną nasza hurtownia opakowań jednorazowych to gwarancja wyboru produktów o najlepszej jakości.. Służą one przede wszystkim do wygodnego przechowywania oraz transportowania .Plusem opakowań robionych z zastosowaniem papieru okazuje się zwłaszcza możliwość umiejscowienia na takim opakowaniu wszelkich podstawowych informacji o produkcie.. 1Apr 11, 2022Jun 1, 2020Papier pakowy - wykorzystywany do produkcji toreb papierowych (bardzo ekologicznych).. papier ilustracyjny - do druku wypukłego z klisz siatkowych, o wysokiej gładkości i gramaturze na poziomie 80-140g/m².. Ich zaletą jest niewielka masa, więc często wykorzystywane są przy pocztowej wysyłce produktów.Jun 22, 2021Mar 15, 2022Opakowania z tektury Wyróżnić możemy dwa typy faktury - cienką tekturę litą (klasyczną), stosowaną jako przekładka oraz tekturę falistą, wykorzystywaną do produkcji wytrzymałych opakowań.. Te, które wykonane są z grubej, wielowarstwowej tektury, charakteryzują się doskonałą wytrzymałością i można bezpiecznie przenosić w nich nawet bardzo ciężkie ładunki.Dec 6, 2021Aug 12, 2021Jan 21, 2021May 14, 2021Rodzaje opakowań W zależności od potrzeby wyróżniamy opakowania z tektury falistej oraz opakowania tekturowe lite.. Ponadto można mówić o ekologiczności oraz przede wszystkim o sposobności wyprodukowania tychże opakowań tanimi kosztami..

Opakowania papierowe wybierane są do sklepów, cukierni, piekarni czy lokali gastronomicznych.

papier gazetowy - o gramaturze 50g/m², do druku typograficznego, paragonów i biletów.. papier pergaminowy - odporny .May 9, 2022Oczywiście, w każdym z tych zastosowań należy wykorzystać nieco inny typ pudełka.. Pudełka klapowe Opakowania klapowe to najprostsze, najczęściej używane rodzaje opakowań z tektury.Oct 20, 2021Poznaj typy opakowań kartonowych z naszej oferty Pudła kartonowe klapowe - to najbardziej popularny rodzaj pudeł kartonowych.. Dla tektur 3-warstwowych wyróżnia się składy o gramaturze od 280 g/m2 do nawet 600 g/m2, natomiast dla tektury 5-warstwowej od .Sep 28, 2021Pudełka klapowe i fasonowe.. Cechują się stosunkowo prostą konstrukcją, dzięki czemu można je bardzo szybko złożyć.. Pudełka tekturowe, jakie znamy wszyscy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt