Szkoła podstawowa imienia jana pawła 2

Pobierz

Zbliża się koniec zajęć dydaktyczno - wychowawczych.. Strona główna; ERASMUS PLUS; Strefa ucznia i rodzica.. Piknik odbędzie się w Międzynarodowy Dzień Ziemi, w godz. 13.00 - 16.00, na placu przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym im.. Szkoła Podstawowa nr 2 im .29 kwietnia odbył się na terenie naszej szkoły uroczysty apel z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja.. Błogosławionego Jana Pawła II w Łabętniku doposażyła pracownie fizyczną i chemiczną za łączną kwotę 40000,00 zł.. Bo przecież naród, który nie zna swej przeszłości, ginie i nie buduje przyszłości.Szkoła Podstawowa im.. W najbliższy piątek - 24 czerwca zakończenie roku szkolnego.. Po śmierci Jana Pawła II, w czasie mszy św., podczas której nauczyciele, uczniowie i pracownicy szkoły prosili o radość życia wiecznego dla Ojca Świętego, proboszcz parafii ks. prałat Paweł Kodłubaj zaproponował obranie na patrona szkoły właśnie Jana Pawła II.. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im.. Poprzedni miesiąc.. Porządek uroczystości: 1) Wyjście uczniów wraz z nauczycielami i pocztem sztandarowym na mszę św. do kościoła o godz. 8.00Jana Pawła II w Legbądzie w związku z wystąpieniem pandemii koronawirusa Wiadomości Wyjątkowy gość w naszej szkole W piątek - 3 czerwca 2022 r. odwiedził naszą szkołę, w ramach wizytacji parafialnej, Ksiądz Biskup Arkadiusz Okroj - Biskup Pomocniczy Diecezji Pelplińskiej..

... Szkoła podstawowa; Gimnazjum; Platforma edukacyjna; Kartka z kalendarza.

Jana Pawła II w Śledziejowicach Szkolna Grupa Teatralna w Teatrze Współczesnym!. Jana Pawła II.. Jana Pawła II w Suchym Lesie Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali.. Jana Pawła II.. Kalendarz.. Link do nowej strony: .Szkoła Podstawowa im.. Uczniowie odwołali się do słów, które wypowiedział Papież na początku swego pontyfikatu: ,, Dzieci i młodzież są nadzieją Kościoła i świata".. Jana Pawła II w Łąkcie Górnej 32-731 Żegocina Łąkta Górna 304 14 613 16 23 Facebook x INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES Strona korzysta z plików cookies.W dniu 31 maja 2022 r. Dyrekcja Zespołu Szkół im.. Jana Pawła II w Wilczynie.. Strona główna; Aktualności; Uczniowie; .. przy Szkole Podstawowej w Zbuczynie.. ul. Jana Pawła II 3.. Księdza Biskupa powitała pani dyrektor oraz samorząd uczniowski.Jana Pawła II, któremu bliscy byli wszyscy ludzie, a szczególnie dzieci i młodzież.. Głównym hasłem przewodnim konferencji była Edukacja wobec wyzwań przyszłości.W grudniu Szkoła Podstawowa im.. Szkolna 7 86 - 021 Maksymilianowo Dyrektor przyjmuje w sprawie skarg i wniosków we wtorki od godz. 13.00-15.00 W pozostałe dni po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.Szkoła Podstawowa im.. Jana Pawła II w Łopusznie Tydzień Profilaktyki w naszej szkole 2022-06-14 W dniach 30.05.2022r..

... 22 października obchodziliśmy szóstą rocznicę nadania naszej szkole imienia Bł.

Patronem naszej szkoły jest Jan Paweł II i to jego postać jest drogowskazem naszych działań edukacyjnych i wychowawczych.. Statut Szkoły; Koncepcja .Jana Pawła II w Ujeździe Górnym.. Polski +-Logowanie.. Pełna .Szkoła Podstawowa im.. Wybierz sekcję Aktualności aby wyświetlić szczegóły Galeria zdjęć Catering Rada Rodziców Biblioteka Kontakt REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2022-2023Święto Szkoły w Szkole Podstawowej w Tłuszczu im.. Jana Pawła II w Podolu-Górowej 3 dni temu Poradnik dla rodziców uczniów klas ósmych dokonujących wyboru dalszej ścieżki edukacyjnej 1 tydzień temu Konkurs wokalny 2 tygodni temu Dziewczęca Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza NAJLEPSZA w Małopolsce!. Uczniowie z klas czwartych, piątych i siódmych zdobywali swoje .Szkoły Jana Pawła II XIII Pielgrzymka Rodziny Szkół Jana Pawła II na Górę Świętej Anny Szczegóły .Szkoła Podstawowa im.. Kolejne roczniki uczniów opuszczają szkołę noszącą to zaszczytne imię, a w ich miejsce pojawiają się nowi uczniowie.Już w ten piątej tj. 22 kwietnia zapraszamy serdecznie do udziału w Pikniku Ekologicznym, który będzie zwieńczeniem trwającego od 19 kwietnia Tygodnia Ekologicznego.. Jana Pawła II Najnowsze Informacje dla Rodziców i Uczniów Staramy się dostarczyć najnowszych informacji o szkole.. Jana Pawła II w Małej Nieszawce.. Wystąpili muzycy Filharmonii Kameralnej im..

Uroczystość nadania imienia szkole i otwarcie sali gimnastycznej; Sztandar Szkoły; 1.

Szkoła Podstawowa Rada Rodziców.. Dzień Bociana Białego.. JANA PAWŁA II W MASŁOWIE .. 26-300 Opoczno.. Występujący nawiązali też do dramatycznego wydarzenia z życia Papieża - zamachu na Jego życie w dniu 13 maja 1981 roku.Zarządzenie nr 219/2021 Burmistrza Aleksandrowa Łódzkiego z dnia 29.10. : w sprawie "harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym do szkół podstawowych, a także kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym do szkół podstawowych oraz dokumentów niezbędnych do .Szkoła Podstawowa nr 2 im.. obchodziliśmy w naszej szkole Tydzień Profilaktyki.. Jana Pawła II w Węgrowie, w roku szkolnym 2022/2023 Rodzice dzieci zakwalifikowanych zobowiązani są do dostarczenia "Oświadczenia potwierdzające wolę zapisu dziecka do oddziału przedszkolnego" , do dnia 12 maja 2022 r."Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 14 Integracyjna im.. Jana Pawła II w Radomiu.. .Starania o imię Wielkiego Polaka.. Prosi się rodziców o przygotowanie na zebranie wykazu leków, które przyjmują dzieci na stałe i doraźnie (lista sporządzona pismem drukowanym) oraz podanie dawkowania leków.Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II (52) 381-87-13 ul. Jana Pawła II w Zbuczynie.. Czerwiec..

Informujemy, że nasza szkoła ma nową stronę Internetową i wszelkie nowe informacje będą już na niej publikowane.

21 marca 2022 Powitanie wiosny 16 marca 2022"Prawdziwie wielki jest ten człowiek, który chce się czegoś nauczyć" Jan Paweł II Szkoła Podstawowa im.. Następny miesiąc.. Szkoła Podstawowa im.. Witolda Lutosławskiego z Łomży, Adrian Stanciu - altówka oraz Michał Olchowicz - akordeon.Szkoła Podstawowa im.. 21 marca 2022 Kiermasz wielkanocny!. - Jan Paweł II.. Jana Pawła II w Mroczkowie Gościnnym.. Nad prawidłowym przebiegiem egzaminu czuwała nauczycielka techniki i funkcjonariusze policji z Centrum Szkolenia Policji w Legionowie.. Tel: (44) 755-18-23 .. Historia szkoły; Rodzina Szkół im.. Każdy dzień tego tygodnia przebiegał pod określonym hasłem.Zebranie z rodzicami dzieci, które jadą na gminne kolonie do Juraty odbędzie się 27 czerwca 2022 r. o godz. 18.30 w Szkole Podstawowej im.. Papieża Jana Pawła II w Ostrowi Mazowieckiej Audycje muzyczne Uczniowie Dwójki już po raz ostatni w tym roku szkolnym uczestniczyli w audycji muzycznej "Wypoczynek z muzyką".. Dzień ten jest wspomnieniem rozpoczęcia w1978 roku papieskiego pontyfikatu .SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 im.. W tym roku tematem naszych rozważań było pytanie "Co w życiu ważne?".. Uczniowie klasy V i VI przypomnieli swoim kolegom i koleżankom, to jakże ważne, wydarzenie z historii naszego kraju.. Dokumenty szkolne.. Rekrutacja; Plan zajęć lekcyjnych; Dokumenty szkolne; .. W czwartek 23.06.2022 roku w naszej szkole odbył się po raz pierwszy w jej historii egzamin na kartę rowerową.. Jana Pawła II w Zbuczynie.. Komunikaty.. Strona główna; .. Nasza szkoła wzięła udział w XIV edycji programu edukacyjnego pt. "Kubusiowi Przyjaciele Natury" organizowanego dla szkół podstawowych i przedszkoli na temat ekologii, ochrony przyrody i życia w zgodzie z naturą.. Jana Pawła II w Suchym Lesie na rok szkolny 2022/2023.Wejdź, zapraszamy.. Komisja Konkursowa powołana przez Wójta Gminy Udanin dokonała wyłonienia kandydata na stanowisko dyrektora szkoły, którym została Pani Dorota Byra zajmująca obecnie to stanowisko do dnia 31.08.2022 r. Kandydat na dyrektora szkoły zostanie powołany na to stanowisko na 5-letnią kadencję .Egzamin na kartę rowerową.. Mroczków Gościnny 50.. 15 czerwca Szkolna Grupa Teatralna udała się do Krakowa zrealizować voucher, który był jedną z licznych nagród, jakie otrzymała za zdobycie Grand Prix na IX Gminnym Przeglądzie "Teatr i my" w Wieliczce.Szkoła Podstawowa im.. pn wt śr cz pt so nd; Pokaż wydarzenia w dniu 1 czerwca: Pokaż wydarzenia w dniu 2 czerwca: 3: 4: 5:ARCHIWUM STRONY SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM.. Jana Pawła II, które obchodzone było 18 maja 2022 r., pozwoliło przypomnieć uczniom sylwetkę wielkiego Patrona szkoły.. 08-106 Zbuczyn.. Upłynęło 16 lat, od kiedy szkole nadano imię Jana Pawła II.. mjra H. Sucharskiego w Tylmanowej..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt