Test z niemieckiego jedzenie

Pobierz

Sleepy_girl • 3 lata temu • #niemiecki #test #zegaryJęzyk angielski » Język niemiecki .. język niemiecki-jedzenie .. test dodany 11 lat temu przez andrzej12345.. Poniższa lista składa się z materiałów dla początkujących.Zdania z Niemieckiego o jedzeniu?. Wyszukaliśmy je wśród tysięcy quizów, które mamy na stronie.. svkv 4 miesiące temu.. Z pewnością przydadzą się nam one w codziennym życiu, podczas robienia zakupów, lub czytania przepisów kulinarnych.. Niemiecki - Jedzenie (2) - test pisowni słówek; Niemiecki - Jedzenie (2) - gra wisielec; Ćwiczenia do wydruku.. Serwis KarierawFinansach.pl wykorzystuje pliki cookies ("ciasteczka") oraz inne technologie o analogicznym charakterze, przede wszystkim w celu zapewnienia Państwu najlepszej jakości oferowanych usług, a ponadto w celach statystycznych i reklamowych.W języku niemieckim mówiąc o produktach spożywczych opuszcza się rodzajnik Rzeczowniki złożone [ edytuj ] Składają się one z dwóch lub więcej wyrazów pisanych łącznie, z których ostatni zawsze jest rzeczownikiem, a poprzednie wyrazy mogą być innymi częściami mowy, np. przymiotnikami.Niemieckie teksty do czytania.. Jedzenie.. Więc zadanie 1 polega na zadaniu pytań do podanych odpowiedzi; - Ja kase mag er sehr-ich esse einen schokoriegel-vegetarische lasagne-ich nehme nichts-Neine ich habe keinen hunger-er kostet 2,70 To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćMontaż klimatyzacji - seria artykułów edukacyjnych; Zalety i wady kursów stacjonarnych i zdalnych; Prywatny akademik - jakie są jego zalety?Plik testy z niemieckiego jedzenie.zip na koncie użytkownika echodale • Data dodania: 25 mar 2015Język niemiecki - jedzenie i napoje Napisano: 27.03.2013 15:38..

... test z niemieckiego, JEDZENIE.

Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!Jedzenie po niemiecku to kolejna grupa słówek, którą warto poznać.. Udostępnij.. Kady temat możesz sobie również wydrukować lub zapisać w formie PDF.Jedzenie po niemiecku to grupa słówek przydatna w bardzo wielu sytuacjach naszego życia.. przejdź bezpośrednio do 40 tekstów.. NABIAŁ jajko - das Ei jogurt - der Joghurt masło - die Butter maślanka - die Buttermilch mleko - die Milch ser żółty - der Käse śmietana - die Sahne twaróg - der Quark MIĘSO/DAS FLEISCH dziczyzna - das Wildfleisch gęś - die Gans indyk - die Puteniemiecki: jedzenie i picie Jedzenie (niemiecki) Język Niemiecki - Jedzenie niemiecki podróże Czasowniki z przyimkami Opis przyjaciela po niemiecku lekcja 7 Zdrowie - podstawowe słownictwo niemieckie; die Gesundheit - Wortschatz Jedzenie i picie - podstawowe słownictwo niemieckie; Essen und trinken - Wortschatz Falsch Frënn (LU-DE .Interesuje Cię nauka języka niemieckiego?. Zostałem zmuszony poprzez wakacyjne wyjazdy w kraje niemieckojęzyczne.. Można nie wychodzić z domu na zorganizowane kursy.. Grupa A i B. Rozdział 1.. Część z nich ma nazwę podobną do polskiej, a część podobną do angielskiej, co znacznie ułatwia nauczenie się większości z nich.. Niemiecki - Jedzenie (2) - Połącz; Niemiecki - Jedzenie (2 .Sprawdz jak dobrze znasz jezyk niemiecki a nad czym musisz jeszcze popracowac !.

Niemiecki - jedzenie (część 1).

40 pytań Język niemiecki wikta07.. Jeśli posługujemy się językiem niemieckim na co dzień to praktycznie każdego dnia używamy słówek z tego zakresu.Sprawdź się w testach językowych dostępnych w serwisie KarierawFinansach.pl.. Pozdrawiam Pana życząc satysfakcji z wielu komentarzy swoich uczniów.Wypełnij test poziomujący z języka niemieckiego na poziomie podstawowym A1-B1, by dowiedzieć się, czy masz już opanowane niezbędne podstawy!Aktion Deutsch 8.. .Essen und Trinken | Jedzenie i picie: j.niemiecki | potrawy oraz śniadanie, test z języka niemieckiego Z działu "Essen und trinken"1 i 2 rozdział z książki "Das ist Deutsch KOMPAKT" 6 pytań Język niemiecki MisiekPLJedzenie (1) Jedzenie (1), test z języka niemieckiego.. Począwszy od codziennych rozmów, przez zakupy, a na lekcjach w szkole kończąc.. popularność: 856 dodał: Ninka260: życie rodzinne i towarzyskieQuizy na temat jezyk-niemiecki-jedzenie.. NEU Niemiecki .. Rozpocznij testw tym teście sprawdzisz na ile opanowałaś dział słówek związanych z jedzeniem.. W pierwszej kolejności sprawdź swój poziom rozwiązując test, na który składa się 40 pytań na różnym poziomie trudności - od najłatwiejszych do trudniejszych..

Widać, że miałeś same świetne oceny z niemieckiego.

.Niemiecki - Jedzenie (2) - słówka z wymową; Niemiecki - Jedzenie (2) - lista słówek do wydruku; Ćwiczenia online.. razem z rodzajnikami: Chleb Masło Jajko Ser zółty ser biały kiełbasa jogurt herbata kawa sok pomarańczowy sok jabłkowy Dam oczywiście naj To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćOwoce po niemiecku przydają się nam w wielu sytuacjach, od zakupów w sklepie, po przepisy na desery lub ciasta, dlatego warto się ich nauczyć.. 2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Aby lepiej je sobie utrwalić możecie pójść do kuchni i spróbować nazwać jak najwięcej rodzajów jedzenia po niemiecku.Tutaj wszystko kręci się wokół jedzenia.. Podziel się wynikiem w komentarzu No same trójki, raz za czas cztery to chyba nie najgorzej.Zegary - test z języka niemieckiego!. J.Niemiecki popularność: 709 dodał: Lili2226: Aus der Tierwelt słówka aha!. Wielkie gratulacje za prowadzone lekcję.. Zbliża się z tego kartkówka?. Tutaj znajdziesz szukaj quizy, testy wiedzy i sprawdziany.. Udostępnij.. Skomentuj.. Gratulujemy!. Inne testy z kategorii.. Z niemieckimi znakami.Niemiecki-Jedzenie; Niemiecki-Jedzenie, test z języka niemieckiego Chleb, płatki śniadaniowe.. Pisara390 4 miesiące temu.. Nauczysz się między innymi najważniejszego słownictwa i wyrażeń potrzebnych w restauracji czy barze oraz niemieckiego nazewnictwa żywności, potraw czy napojów..

Quizy na temat jezyk-niemiecki-jedzenie znajdują się powyżej na liście.

Dzięki temu możesz wypełniać quizy na temat, który Cię interesuje.Wiele razy zabierałem się do nauki języka niemieckiego.. Wszystkie lekcje są z audio/ video oraz ćwiczeniami.. Sprawdź, czy zdasz ten test o godzinach w języku niemieckim!. Jeżeli poszukiwałeś prostych tekstów do ćwiczenia czytania po niemiecku ze zrozumieniem, trafiłeś w najlepsze możliwe miejsce.. Niemiecki - jedzenie (część 1)., test z języka niemieckiego Podstawowe słówka.. 2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Testy rozdziałowe z kluczem odpowiedzi.. Przy każdym pytaniu znajdziesz 3 odpowiedzi do wyboru, a musisz wybrać 1 prawidłową.Słówka z języka niemieckiego, jedzenie ?. Witaj w sekcji czytania!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt