Zapytanie o cenę na meble biurowe

Pobierz

lub faksem na numer telefonu .. Nazwa jednostki Centrala (Biuro Administracji i Inwestycji) Rodzaj zamówienia Dostawa Tryb postępowania zapytanie o cenę Numer postępowania 0000-AI.. Miejsce dostawy: ul.Zlecenia na meble Zapytanie ofertowe nr Złóż własne zapytanie i otrzymaj oferty od Firm Zapytanie na wykonanie mebli na wymiar, Pilchowice Województwo Śląskie Joanna Oferteo.pl Informacja od opiekuna zlecenia potwierdziliśmy nr telefonu SMS'em potwierdziliśmy e-mail zweryfikowaliśmy treść wstępnych oczekiwań Dane kontaktowe Klient: BII.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Zapytania o cenę na dostawę mebli biurowych wraz z montażem dla Politechniki Poznańskiej.. Termin składania ofert 09 czerwca 2022, 15:00 Pliki do pobraniaDostawa mebli biurowych dla Grodzkiego Urzędu Pracy w Krakowie.. Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.Ogłoszenie o zamówieniu na dostawę i wniesienie mebli biurowych.. Nazwa i adres ZAMAWIAJĄCEGO Sąd Rejonowy Lublin - Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku ul. S. Wyszyńskiego 18 21-040 Świdnik tel.. poz. 885 z późn.. Materiały .. zapytanie o cenę: wykonanie mebli biurowych na wymiar: 1.0: 21.05.2021 11:42 Tomasz WieczorekZapytanie o cenę: wykonanie mebli biurowych na wymiar grudzień 2021r.. Filtr zaawansowany.. Dostawa towaru nastąpi w terminie do 3 dni roboczych od dnia podpisania umowy nie później niż ..

zapytanie o cenę: wykonanie mebli biurowych na wymiar.

Prosimy o wycen ę poszczególnych mebli przez oferenta na podstawie danych zawartych w załączniku do niniejszego zapytania.. Miejsce realizacji zamówienia:Ofertę należy złożyć na formularzu ofertowym stanowiącym Załącznik nr 1 do Zapytania ofertowego - formularz ofertowy.. Kryteria oceny oferty: cena 100%Szczegóły i wymiary zamawianych mebli są dostępne na stronie internetowej WIJHARS Lublin Podstawa prawna: 2 ust.1 pkt1 ustawy z dnia 11.09.2019 r. Uzasadnienie wyboru trybu: Niniejsze postępowanie prowadzone jest jako zapytanie o cenę nie przekraczającej 130.000,00 zł netto bez stosowania ustawy Prawo zamówień publicznych (art.2 ust.1 .Efekt Meble biurowe.DYSTRYBUTOR polskich producentów mebli biurowych i foteli obrotowych.. Termin skorzystania z oferty: jak najszybciejKategoria: Zlecenia na meble Miejsce: Brodnica - powiat brodnicki, Kujawsko-pomorskie Meble do wykonania: meble kuchenne (kuchnia o powierzchni 6m2) Projekt mebli: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Rodzaj materiału, z jakiego mają być wykonane meble: płyta laminowana, płyta MDF Sposób wykończenia mebli: na wysoki połysk Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiącaKategoria: Zlecenia na meble Miejsce: Słubice - powiat płocki, Mazowieckie Meble do wykonania: meble kuchenne (kuchnia o powierzchni 11m2) Projekt mebli: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Rodzaj materiału, z jakiego mają być wykonane meble: Klient prosi o poradę Sposób wykończenia mebli: Klient nie potrzebuje wykończenia Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz Zamawiający: AMW Rewita Sp..

Zakupiłam meble biurowe do lokalu wynajmowanego na działalność.

(Dz. U. tj. z 2013r.. Szczegóły w załączniki.. Dostawa zrealizowana będzie w godzinach pracy Zamawiającego tj. od godz. 8.00 do16.00.. Przetargi Od 20 lat wspieramy polskie firmy .. meble - domowe, szkolne, biurowe; meble - przemysłowe, metalowe; Zaloguj Zarejestruj si .Kategoria: Zlecenia na meble Miejsce: Poznań - powiat Poznań, Wielkopolskie Meble do wykonania: Demontaż / montaz mebli kuchennych Demontaż blatu kuchennego i barku Projekt mebli: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Rodzaj materiału, z jakiego mają być wykonane meble: fornir, płyta MDF, Klient prosi o poradę Sposób wykończenia mebli: Klient nie potrzebuje wykończenia .Prowadzę podatkową księgę przychodów i rozchodów.. do Oddziału Instytutu Pamięci Narodowej - Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu w Białymstoku, wybrana .II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Przedmiotem postępowania prowadzonego w trybie zapytania o cenę jest dostawa mebli biurowych wraz z montażem dla Politechniki Poznańskiej.. Prosimy o wpisanie propozycji cenowej za 1 szt. przy obj ętej zainteresowaniem pozycji z załącznika, oraz łącznej ceny netto za wszystkie pozycje.Kategoria: Zlecenia na meble Miejsce: Wrocław - powiat Wrocław, Dolnośląskie Meble do wykonania: meble kuchenne (kuchnia o powierzchni 9m2) Projekt mebli: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Rodzaj materiału, z jakiego mają być wykonane meble: płyta MDF Sposób wykończenia mebli: na wysoki połysk Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiącaMeble do wykonania: Antresola + ścianka wspinaczkowa Projekt mebli: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Rodzaj materiału, z jakiego mają być wykonane meble: drewno naturalne Sposób wykończenia mebli: lakierowanie Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz Nr zapytania ofertowego: 8844249Kategoria: Zlecenia na meble Miejsce: Białystok - powiat Białystok, Podlaskie Meble do wykonania: 4 szafki Projekt mebli: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Rodzaj materiału, z jakiego mają być wykonane meble: płyta MDF Sposób wykończenia mebli: Klient nie potrzebuje wykończenia Termin skorzystania z oferty: możliwy od zarazKategoria: Zlecenia na meble Miejsce: Gdańsk - powiat Gdańsk, Pomorskie Zakres zlecenia: przygotowanie ażurowych osłon z MDF na grzejniki Dodatkowe informacje: - kolor biały, - budynek to szkoła specjalna, - 13 osłon o średnim wymiarze ok. 130/65cm, - wymiary są różne, dlatego Zleceniodawca prosi o cenę za m2 gotowego produktu..

Na fakturze jest napisane: meble biurowe - komplet-zestaw mebli biurowych.

Na podstawie Zarządzenia Starosty Nr 21/2015 z dnia 12 marca 2015r.. zm.) zwracam się z zapytaniem ofertowym o cenę: zestawu mebli biurowych, w skład którego wchodzą: 1)Zestaw szaf biurowych .Dotyczy: postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie zapytania o cenę na "Wykonanie, dostawę i montaż mebli gabinetowych, biurowych oraz foteli" Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty ( pobierz plik)Zapytanie Ofertowe na dostawę mebli biurowych prowadzone w trybie konkurencyjnym uproszczonym I. Filtruj Czyść .. ceny fabryczne; atrakcyjne promocje; ceny podlegające .Zakres zlecenia: meble kuchenne, szafy do przedpokoju Informacje dodatkowe: - blat 5,4m z jednej strony, 2,4m z drugiej, - meblościanka o szer. 2,4m z lodówką pośrodku, - 2 szafy do przedpokoju, jedna szer. 270cm, druga szer. zabudowy 223cm i drzwi o 80cm dłuższe.. 2.0: 10.12.2021 10:27 Tomasz Wieczorek Zapytanie o cenę Meble biurowe na wymiar 12-2021: 1.0: 10.12.2021 10:19 Tomasz Wieczorek Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIPZAPYTANIE OFERTOWE.. Oferty proszę składać do dnia 26.05.2021 godzina 10:00. z o.o. Oddział Rewita Sopot ul. Kilińskiego 12 81-772 Sopot ZAPYTANIE OFERTOWE AMW Rewita Sp.. 081 46 48 879 E-mail: NIP: 712-32-35-253W dniu 29 listopada 2007 r. w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w trybie zapytania o cenę na dostawę mebli biurowych (CPV: 36121000-5) do Oddziału Instytutu Pamięci Narodowej - Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu w Białymstoku..

II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 39.10.00.00 - Meble 39.13.00.00 - Meble biurowe 39.11.20.00 - Krzesła.

II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 39.10.00.00 - Meble 39.13.00.00 - Meble biurowe 39.11.20.00 - Krzesła .Lublin: Zapytanie o cenę na dostawę mebli biurowych na potrzeby Izby Skarbowej i Urzędów Skarbowych w Lublinie Numer ogłoszenia: 197869 - 2012; data zamieszczenia: 14.09.2012 OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy.. z o.o. zaprasza do złożenia oferty cenowej na dostawę i montaż mebli biurowych do budynku ,,Bryza" I.. Szczegółowy opis przedmiotu zapytania ofertowego stanowi załącznik nr 1 do niniejszego Zapytania Ofertowego.. SEKCJA III: PROCEDURA.II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: 4Przedmiotem postępowania prowadzonego w trybie zapytania o cenę jest dostawa mebli biurowych wraz z montażem dla Politechniki Poznańskiej.. Wykonawca udzieli gwarancji obowiązującej przez 24 miesiące od dnia podpisania protokołu odbioru przedmiotu Zapytania ofertowego.. z o.o. ul. św. J. Odrowąża 15, 03-310 Warszawa Oddział Rewita Sopot ul. Kilińskiego 12, 81 .przetarg zapytanie ofertowe, 2021-12-31, 2022-01-18, Zapytanie ofertowe o cenę na zakup mebli, 22499445, lubelskie.. Zgłoś sugestię .. Sprawę prowadzi pan Daniel Kamionka tel.. Na fakturze nie wyszczególniono, co wchodzi w skład zestawu, ale w praktyce jest to: biurko z szafką zintegrowaną, szafka z szufladami i zestaw szafek kuchennych.Dostawa materiałów biurowych będzie zrealizowana na koszt i ryzyko Wykonawcy.. Cena 6355 zł + VAT.. Ofertę należy przesyłać mailem na adres .. Termin składania ofert: do 28.08.2015 r. do godz. 10.00..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt