Z okazji slubu zyczymy wam

Pobierz

Niech wasza miłość dodaje Wam siły, By Wasze szczęście nie znało miary.. Tylko one znakomicie wyrażą radość z zawarcia małżeństwa przez narzeczonych.. Bądźcie zgodni, szczęśliwi, radośni, wierni, cierpliwi.. Aby wraz z pierwszą gwiazdką z niebios spadł nam śnieg.. Niech ten 5. jubileusz milowym będzie kamieniem.. Abyście trudy dnia powszedniego , Wspólnie na swoich barkach dźwigali.. Zgody, jedności, miłości i życzliwości na co dzień.. 3 łyżki zazdrości.. Ten, który najlepiej małżeństwa kojarzy - Bóg, niech te serca dwa uczyni jednym.. Oryginalne życzenia z okazji rocznicy ślubu Przeczytaj!Z okazji 9 rocznicy ślubu życzymy Wam wszelkiej pomyślności, spełnienia najskrytszych marzeń, zdrowia i sił do pokonywania trudów życia.. Z okazji Waszego ślubu przyjmijcie najlepsze życzenia, aby spełniły się Wasze sny, ziściły marzenia, w szczęściu płynęły wspólne dni, niech miłość je opromienia.. Abyście trudy dnia powszedniego, wspólnie na swoich barkach dźwigali.. Byście zawsze patrzyli na siebie tak, jak na początku.Popularny zwrot używany, gdy gratulujemy komuś zaręczyn.. Wszystkiego najwspanialszego z okazji Waszej 50 Rocznicy Ślubu .Klasyczna skrzyneczka z nielakierowanego drewna.. Wszystkiego Najlepszego i spełnienia najskrytszych marzeń!. Jeśli para młoda ma poczucie humoru, możesz złożyć jej śmieszne życzenia z okazji ślubu..

Gotowe SMSy z okazji ślubu.

Cieszymy się, że z tej pięknej i ważnej okazji i dzielimy z Wami radość z dobrego małżeństwa, które tworzyliście.. Sto lat, sto lat jeszcze raz!. Wiary, która dodaje oparcie kiedy bezradność przerasta.Niech Bóg błogosławi Wam na dalsze lata małżeństwa!Życzenia z okazji 5. rocznicy ślubu.. Z pewnością oryginalne życzenia zapadną w pamięci Młodej Pary na długo.. Dziś w rocznicę Ślubu moi mili życzymy Wam ciesząc się do łez byście w swej miłości tkwili aż po swego życia kres.. !wraz z Bożą łaską i pomocą da Wam moc szczęścia i radości.. Wewnątrz znajdują się czekoladowe kostki ułożone w życzenia 'W dniu ślubu życzymy Wam wszystkiego najlepszego'.. Niechaj Bóg Wam łaski da, Z Niebios brzmi Ave Maria.. Możesz być pewien, że te zabawne wierszyki wywołają uśmiech na twarzy świeżo upieczonych małżonków: 1/2 kilo miłości.. Wszystkiego najlepszego!Gotowe smsy - Ślubne.. Pokoju, który koi kiedy wszystko wyprowadza z równowagi.. Z okazji 21 Rocznicy Ślubu życzymy Wam: Uśmiechu w każdej sekundzie, radości w każdej minucie, przyjaźni w każdej godzinie, szczęścia każdego dnia, miłości przez całe życie!. To jest najważniejsze w małżeństwie.W dniu rocznicy ślubu życzymy Wam.. W nagrodę zacnych czynów Bóg dał Wam dożyć chwały, że nadszedł dzień wspaniały, w którym wśród córek, synów, święcicie perłowe gody w miłości zawsze młodej..

Gratulacje z okazji zaręczyn!

Nadziei, która nie gaśnie, kiedy marzenia wydają się zbyt dalekie.. Z okazji rocznicy ślubu życzymy Wam wszystkiego najlepszego dużo zdrowia,pomyślności.. Byście bez granic sobie ufali, byście wzajemnie się szanowali, BógW 10 rocznicę ślubu życzymy Wam, abyście dalej szli przez życie trzymając się mocno za ręce, zawsze uśmiechnięci, zawsze razem, zawsze pewni swoich uczuć.. Niech wasza miłość dodaje Wam siły, by Wasze szczęście nie znało miary.. Miejcie radość z życia i pociechę z dzieci!. Bije dzwon szczęścia, bije dzwon miłości.. Dziś Wasze serca pełne są radości.. Wiary, która dodaje oparcie kiedy bezradność przerasta.Niech Bóg błogosławi Wam na dalsze lata małżeństwa!Kasiu i Szymonie!. Niech Wam Bóg błogosławi!. Nadziei, która nie gaśnie, kiedy marzenia wydają się zbyt dalekie.. Byście w zdrowiu, szczęściu byli razem dzieląc życia trudy aby Wasze wspólne życie nie zaznało nigdy nudy.. Mech los Wam sprzyja, niosąc powodzenie.Wam jednak niech słonko całe życie świeci.. Wewnątrz znajdują się czekoladowe kostki ułożone w życzenia "W dniu ślubu życzymy Wam wszystkiego najlepszego".Z pewnością oryginalne życzenia zapadną w pamięci Młodej Pary na długo.Korzystając więc z okazji, ja też składam Wam życzenia: wytrwałości w miłości i marzeń spełnienia..

... TOP 3 - życzenia z okazji ślubu.

Z okazji pięknego jubileuszu - Rubinowych Godów - pragniemy życzyć Wam wielu lat wspólnego szczęścia, rozkwitającej radości i niegasnącej wiary, że miłość może przenosić góry, a każdą burzę można przetrwać.. Niech szczęście Wam świeci, jak w pierwszy dzień wesela, niech zdrowia Bóg udziela, modlą się wdzięczne dzieci!Życzymy Wam, Przyjaciele, z okazji ślubu, abyście trwali przy sobie w zdrowiu i w chorobie, w szczęściu i smutku, w słońcu i w deszczu, w bogactwie i w biedzie.. Mądre życzenia ślubne dla nowożeńców - Idźcie przez życie z dobrocią w sercu,Stwórz własną darmową e-kartkę bez logowania.. Z okazji rubinowej rocznicy ślubu życzymy Wam:Radości która dostrzega piękno rzeczy.Nadziei która nie gaśnie kiedy marzenia stają się zbyt dalekie.Pokoju który koi kiedy wszystko wyprowadza z równowagi.Wiary która dodaje oparcia kiedy bezradność przerasta.. Z okazji 10. Rocznicy Ślubu życzymy Wam, Kochani, miłości przez duże "M", wzajemnej życzliwości, wyrozumiałości i szczęścia na dalszej drodze wspólnego życia.. mateusz.. Wymiary opakowa.. Byście bez granic sobie ufali, Byście wzajemnie się szanowali, Bóg drogowskazem Waszym niech będzie, A pełnię szczęścia w życiu odnajdziecie.Stwórz własną darmową e-kartkę bez logowania..

Tego dziś z serca Wam życzymy.Śmieszne gratulacje z okazji ślubu.

Szczęśliwym Nowożeńcom w dniu Ślubu życzą Rodzice Chrzestni.. Pokoju, który koi kiedy wszystko wyprowadza z równowagi.. W dniu tak wielkiej decyzji podjęcia, Waszego ślubu dla serca i szczęścia,- aby z Wami świętować ten jakże zaszczytny jubileusz - złote gody małżeństwa.. Używane, gdy gratulujemy zaręczonej parze.. Pokoju, który koi kiedy wszystko wyprowadza z równowagi.. Nadziei, która nie gaśnie, kiedy marzenia wydają się zbyt dalekie.. Mąż i żona będąc dwojgiem, jednością są, gdy się kochają.Stwórz własną darmową e-kartkę bez logowania.. Niech Wam Bóg błogosławi na dalsze lata .Stwórz własną darmową e-kartkę bez logowania.. Niech dobry los się kłania w pas.. Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia życzą .Z okazji Waszego Święta życzenia wszystkiego najlepszego: Niech każdy dzień dostarcza radości i uśmiech w sercach zawsze gości, niechaj problemy Was omijają, a wszyscy mocno kochają, bo jak nikt na świecie, Wy na to zasługujecie!. Wiary, która dodaje oparcie kiedy bezradność przerasta.Niech Bóg błogosławi Wam na dalsze lata małżeństwa!Z okazji Złotych Godów życzymy Wam: Radości, która dostrzega piękno małych rzeczy.. *** Wszystko co piękne na tym świecie, Wszystko co tylko szczęście wróży, Niech się Wam razem w jedno splecie,Z okazji rubinowej rocznicy ślubu życzymy Wam: Radości, która dostrzega piękno małych rzeczy.. Wybierz najoryginalniejsze rymy .W tym wyjątkowym dniu cała redakcja Vitasite pragnie złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia.. Kochani!. Z okazji Srebrnych Godów życzę Wam, by Wasza miłość była zawsze tak gorąca, jak podczas składania sobie przysięgi.. Czekamy na następne z wielkim w sercu wzruszeniem.Aby w dniu ślubu wszyscy się weselili, wybierz śmieszne życzenia ślubne!. Macie wszystko, póki macie siebie.. hajtasz się dziewczyno wino, piwo ,wódka się liczy twa miłość w końcu się rozdziczy.. Życzy Klaudia i Artur.Ślubne.. Abyście mogli spędzić te Święta w rodzinnym gronie, abyście pod choinką znaleźli same dobre gry i to o czym zawsze marzyliście.. Przy wigilijnym stole 12 przepysznych potraw, radości i szczęścia, miłego czasu spędzonego z […]Klasyczna skrzyneczka z nielakierowanego drewna.. Życzę Wam, abyście zawsze byli szczęśliwi.Życzenia z okazji 40. rocznicy ślubu.. Życzę Wam wszystkiego, co najlepsze na nadchodzącej drodze życia.. DLA MŁODEJ PARY: W dniu Waszego Ślubu najlepsze życzenia, życzymy Wam szczęścia i powodzenia.. Ufamy, że wiele lat zgodnego wspólnego życia przed Wami..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt