Tekst powiedz na osiedlu

Pobierz

Kolędy.. Dawaj, dawaj, dawaj do nas, do naszej 81' szkoły.. Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej.. Mapa serwisu.. Polecane.. Sprawdź słowa piosenki Kiedy powiem na osiedlu Płomień 81, zobacz teledysk.. Każdy musiał przejść przez schody, żeby opuścić te bloki.Wiesz powiedz na osiedlu, że to towar nie dla dzieci Puść tą płytę na podwórku i niech leci wiesz Powiedz na osiedlu, że się nazywamy Płomień Powiedz, że Ursynów jest naszym domem Powiedz na osiedlu, jeśli jesteś dobrym ziomem Powiedz, że jesteśmy stąd, niech każdy się dowie Powiedz na osiedlu, że się nazywamy PłomieńTekst piosenki Powiedz na osiedlu - Płomień 81, tłumaczenie oraz teledysk.. Regulamin.. Cały czas śmigam se w dresach, bo tak mi jest najwygodniej.. gdyby ktoś się pytał po prostu podaj dalej.. @atutowy & Płomień 81. zdementuj plotki i nie wkręcaj że to bajer.. Powiedz na osiedlu 20 20, Powiedz na osiedlu 20 20, Sprawdź to [Zwrotka 1: Onar] Powiedz na osiedlu, że to już nie klimat jak w 2005 Cały czas śmigam se w dresach, bo tak mi jest najwygodniej Dawaj, dawaj, dawaj do .I powiedz na osiedlu, że Płomień nigdy nie zgasł A jak już będziesz mówił to nic o nas bez nas Powiedz na osiedlu, że teraz idzie nowe I trzymamy się dobrze jak Raszyn z Ursynowem I powiedz na osiedlu, że Płomień nigdy nie zgasł A jak już będziesz mówił to nic o nas bez nas Powiedz na osiedlu, że trzeba się wybudzićTylko powiedz proszę na osiedlu im (powiedz im) Że robimy to dla rodzin no i ziomów (woah) Dla tych ludzi ja nie zmieniłem poziomu [Zwrotka 2] Jak mam hajs, to się bawię, jak nie mam, to też mam.Przeczytaj interpretację tekstu i tłumaczenie na język polski..

Kali, Paluch - Powiedz na osiedlu 2020 (prod.

Stream songs including "Kiedy Słońce Wstaje", "Kolejny Raz" and more.. Sprawdź cel, warunki przechowywania lub dostępu do nich w .Powiedz na Osiedlu [remix] - posłuchaj, zobacz teledysk, przeczytaj tekst piosenki.Przeczytaj o Powiedz Na Osiedlu w wykonaniu Opiat i zobacz grafikę, tekst utworu oraz podobnych wykonawców.. Na skróty.. Napisz do nas.. Download, muzyka do ściągnięcia!. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Płomień 81.. Odtwarzanie przez Spotify Odtwarzanie przez YouTube.. Powiedz na osiedlu że wyszła nowa płyta, po prostu dobra płyta, na dobrych kurwa bitach, tak.. TELEDYSKI - największy i najnowszy zbiór teledysków oraz videoklipów w internecie!. Słuchaj online i odbieraj nowe propozycje, tylko w Last.fm.The first video promoting the "Historie z sąsiedztwa" album.Płomień 81 - Kiedy powiem na osiedlu - tekst piosenki, teledysk, tłumaczenie..

Poznaj słowa utworu Powiedz na osiedlu - Płomień 81.

"Powiedz Na Osiedlu" paroles et traductions.. Komentuj i dziel się swoją wiedzą muzyczną z innymi.. Komentuj i dziel się swoją wiedzą muzyczną z innymi.. Powiedz na osiedlu Płomień 81, to jest to [Zwrotka 1: Onar] Powiedz na osiedlu, że wyszła nowa płyta Po prostu dobra płyta na dobrych kurwa bitach Tak, gdyby ktoś się pytał po prostu podaj dalej Zamów limitowaną wersję deluxe oraz merch- i .Powiedz na osiedlu że się nazywamy Płomień Gdyby jeszcze ktoś nie wiedział-Ursynów jest naszym domem Kiedyś my pierwsze zwrotki, wiesz dobre zwrotki A tobie mama mówiła, że jesteś taki słodki Na lajne do ciotki, my na urwane filmy Ktoś coś zajebał na osiedlu mów, że jest niewinny Wiesz powiedz na osiedlu, że to towar nie dla .Teksty piosenek (83659) powiedz na osiedlu ze.. Yo Powiedz na osiedlu, że wjeżdża ATZ Płyta klasyk jak Onar i Pezet Do fury i na imprezę D.TELEDYSK POWIEDZ NA OSIEDLU , Płomień 81 .. Opcje odtwarzania Odsłuchiwane w… Przełącz urządzenie Spotify .Lyrics for Powiedz Na Osiedlu by Miły ATZ feat..

O, Powiedz na osiedlu, Płomień 81, Kali, Paluch.

Powiedz na osiedlu - Płomień 81 "Wiesz, wiesz, dokładnie to Powiedz na osiedlu Płomień 81, to jest to Powiedz na osiedlu, że wyszła nowa płyta Po prostu dobra płyta na dobrych kurwa bitach Tak, gdyby ktoś się pytał po prostu podaj dalej"Tekst piosenki Na Osiedlu [Intro] Kubi-bi-bi-bi [Zwrotka 1: Szpaku] Nadal muzyka buntu, ty, nieważne trapy czy trueschool Mój braciak byłby w kadrze Polski, gdyby nie banda oszustów Gdyby nie zdrowie, no gdyby nie sytuacje, na które nie mamy wpływu w ogóle Więc nie bierz do bani to, kuwra, jeszcze poznają podwórkaPowiedz na osiedlu że się nazywamy Płomień Gdyby jeszcze ktoś nie wiedział-Ursynów jest naszym domem Kiedyś my pierwsze zwrotki, wiesz dobre zwrotki A tobie mama mówiła, że jesteś taki słodki Na lajne do ciotki, my na urwane filmy Ktoś coś zajebał na osiedlu mów, że jest niewinny Wiesz powiedz na osiedlu, że to towar nie dla .Powiedz na osiedlu że się nazywamy Płomień Gdyby jeszcze ktoś nie wiedział-Ursynów jest naszym domem Kiedyś my pierwsze zwrotki, wiesz dobre zwrotki A tobie mama mówiła, że jesteś taki słodki Na lajne do ciotki, my na urwane filmy Ktoś coś zajebał na osiedlu mów, że jest niewinny Wiesz powiedz na osiedlu, że to towar nie dla .Znajdź tekst utworu Płomień 81 - Powiedz na osiedlu i wyszukaj Płomień 81..

Powiedz na osiedlu, że to już nie klimat jak w 2005.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt