Uzupełnij luki tłumacząc na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach i'd like to

Pobierz

Tekst powinien być spójny, logiczny i poprawny gramatycznie.Na podstawie informacji zawartych w nagraniu wybierz poprawną odpowiedź w zdaniach 1-6, zakreślając literę A, B lub C.. 2 Unfortunately, (nie ma) _____ any milk left.przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty , tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania .. Nie zmieniaj formy tych wyrazów, pamiętając, że zostały one wymienione w przypadkowej kolejności.. Tylko proszę nie z tłumacza bo wychodzą bzdury .. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Uzupełnij podane zdania.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie pięć wyrazów.. Z góry dziękuję za odpowiedź .. Question from @Mira895 - Gimnazjum - Język angielski.. 4 To be honest, I've never (próbowałem indyka) 5 If you don't (przestaniesz podjadać) between meals, yourozwiązane 3 Uzupełnij luki, tłumacząc na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach.. Wykorzystaj wszystkie zapisane obok angielskie wyrazy.. Chemia 32.. They are .. Klasa 7Zadanie 1 uzupełnij metaplanSytuacja polityczna w PolsceJak jest?. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. (0-10 pkt.). 4 Zakreśl właściwe słowo.. 2.Napisz podane czasowniki w formie z końcówką- ing.. Twoja szkoła organizuje targi naukowe.. 1. order a dessert Odpowiedź na zadanie z Repetytorium ósmoklasisty 2018Przetłumacz fragmenty podane w nawiasach na język ang, tak aby otrzymać logiczne i poprawne gramatycznie zdania ..

Uzupełnij luki, tłumacząc na język angielski fragmenty podane w nawiasach.

Czy mógłby mi ułożyć zdania i pytania z rozsypanych wyrazów?. Aunt Rita _____ (zawsze zapomina o) my birthday!. Rozwiązań 0 z 2 .. punktów za rozwiązanie do 8.. Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Uzupełnij luki, JĘZYK ANGIELSKI.. 4 To be honest, I've never (próbowałem indyka) - 5 If you don't (przestaniesz podjadać).. Przetłumacz fragmenty zdań na język angielski:.. Pytania .. Rozwiązuj.. Fizyka 39.. Przeczytaj tekst.wybierz poprawne uzupełnienie lukiPrzetłumacz fragmenty podane w nawiasach na język angielski, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; .. Wszystkie (1566) Język angielski (821) Język polski (382) Matematyka (363) Biznes i Finanse (36532) Biznes i Finanse (36532) Wszystkie (36532) Banki (7862) Bankowość Elektroniczna (260) E-biznes (4027) Ekonomia .Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. Zdania 1-3 odnoszą się do pierwszego tekstu, natomiast zdania 4 .Uzupełnij podane zdania.. Uwaga!. Z góry dziękuję za odpowiedź tuwskimichu.. Przeczytaj pocztówki z zadania 2 i odp na pyt angielski.. W e-mailu do .Uzupełnij wpis na szkolnym blogu, tłumacząc zdania podane w nawiasach..

between meals, youUzupełnij luki, tłumacząc na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach.

Przeczytaj tekst o tygodniu mody i uzupełnij luki .uzupelnij zdania odpowiednimi wyrazami korzystajac z ich definicji podanych w nawiasach.. Wpisz w każdą lukę poprawne tłumaczenie fragmentu zdania podanego w nawiasach na język niemiecki.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów.. Xio_0 rozwiązanych zadań.. Odpowiedź: 2.. Jak powinno być .Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. We Have got 6 pic about Przetłumacz Podane W Nawiasach Fragmenty Zdań Na Język .Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz podane zdania w liczbie mnogiej Angielski ;((Pytania .. 3. what time ( zwykle jecie ) lunch ?Przetlumacz na j.ang podane w nawiasach fragmenty zdań wymagana jest pełna poprawność gramatyczna.. Question from @Tomek260402 - Liceum/Technikum - Język angielski.. Question from @Mira895 - Gimnazjum - Język angielski.. Przetlumacz zdania na angielski (present continous) .. Uzupełnij zdania słowami: finish line, competitiors, ride, race.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. It's soUzupełnij zdania (1-5), tłumacząc na język angielski fragmenty w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania..

Uzupełnij luki w zdaniach tłumacząc fragmenty zdań podane w nawiasach na język angielski.

Język Niemiecki.. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; .. Wszystkie (1520) Język angielski (811) Język polski (365) Matematyka (344) Biznes i Finanse (36468) Biznes i Finanse (36468) Wszystkie (36468) Banki (7843) Bankowość Elektroniczna (250) E-biznes (4024) Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Uwaga!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt