Test ze znajomości lalki

Pobierz

Kto na początku powieści opowiada o losach Wokulskiego?. Lalka - test online sprawdzający znajomość lektury w postaci Quizu.. Przygotuj się do sprawdzianu.. Dlaczego doszło do procesu o "Lalkę".. Niniejszy test ze znajomości lektury szkolnej, «Lalki» Bolesława Prusa wykorzystywany był w szkolnym konkursie przedmiotowym, ale równie dobrze może posłużyć jako wzór do przygotowania sprawdzianu lub quizu do lekcji poświęconych omówieniu powieści .Wybierz test z rozdzialu Lalka lub podrozdzialow podrecznika Lektury dla Klasa II Liceum.. Kogo z rodziny Wokulskiego znała prezesowa Zasławska?. ponieważ rozpoczął pracę w sklepie Jana Mincla.. test > Lalka.. Lalka - Lektury - Język polski, liceum dla Klasa II Liceum - Klasowka.onet.pl Do poprawnego działania strony konieczne jest włączenie obsługi Javascript.. Informacje.. Gdzie i kiedy toczy się akcja utworu?. W jakiej armii służył Ignacy Rzecki?. Jeżeli przeczytałeś Lalkę i dobrze znasz fabułę nie powinieneś mieć problemu z odpowiedziami na pytania.. Lektura: Lalka.. najlepiej się sprzedawała.. Kto interesował się stryjem Wokulskiego, Stanisławem - wypytywał o niego?. Przerwij test.. /podczas kwesty wielkanocnej/.. Redakcja: Streszczenia.pl.. Klasówka - pomagamy w sprawdzianach - wiarygodne testy powtórkowe i streszczenia.Lalka - pytania szczegółowe do lektury i z lektury.sprawdzian ze znajomości lektury lalka.pdf (22 KB) Pobierz..

Latarnik - test znajomości lektury.

Rozwiąż test!test - Lalka .. ponieważ zakochał się w Łęckiej.. / węgierskiej/.. Test Twojej wiedzy!TEST Z LEKTURY: Lalka.. Pytanie: 1/20 Poprawne odpowiedzi: /20.Wyobraz sobie, ze Twoim zadaniem jest przeprowadzenie rozmowy ze wspolczesnym asceta.Lalka z przymusu III #13.Lektury Lalka / Lalka.. Dlaczego Wokulski przerwał naukę w Szkole Głównej?. Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Lalka Bolesława Prusa.. #lalka #boleslawprus #prus #lektury #lekturyszkolne.. Krzeszowska zazdrościła Stawskiej bycia matką.. Z kim ożenił się Stanisław Wokulski?. ukazywała się w odcinkach na łamach "Kuriera Codziennego".Lalka - test z treści .. Co stał się z Augustem Katzem?. (29 KB) Pobierz.. Niniejszy test ze znajomości lektury szkolnej, «Lalki» Bolesława Prusa wykorzystywany był w szkolnym konkursie przedmiotowym, ale równie dobrze może posłużyć jako wzór do przygotowania sprawdzianu lub quizu do lekcji poświęconych omówieniu powieści.TEST ZE ZNAJOMOŚCI LALKI.doc..

Test ze znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt. "Latarnik".

sprawdzian ze znajomosci lektury lalka ( sprawdzian_ze_znajomosci_lektury_lalka.pdf ) .. Niektore z nich moga trafic Ci sie na sprawdzianie z "Lalki".Test ze znajomosci lektury Henryka.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Rozwiąż test!Lalka.. 2.W przypadku lektury Lalka test wiedzy może stanowić wyzwanie nawet dla czytelników, którym się wydaje, że dobrze powieść pamiętają.. Czy dobrze znasz fabułę tej gorzkiej w wymowie, wciąż nadspodziewanie pod pewnymi względami aktualnej powieści?. Pan Rzecki wyjechał na Węgry, by odwiedzić grób przyjaciela.. została po raz pierwszy wydana w formie książki.. służąca Stawskiej stłukła lalkę u Krzeszowskiej.Wyślij znajomemu link do testu i sprawdźcie kto lepiej go rozwiąże: Udanej zabawy!Test Lalka, Lalka podręcznika Lektury dla Klasa II.. TEST ZE ZNAJOMOŚCI "LALKI".. Sienkiewicza pt. "Latarnik".. Rozwiąż test.Test na znajomość treści lalki - Jak dobrze znasz powieść Bolesława Prusa - TEST 4free.pl bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera.Lalka - Test wiedzy.. Test z lektury przygotowaliśmy w formie Quizu.. Z kim hrabina Karolowa chciała wyswatać Izabelę Łęcką?. Sprawdź swoją wiedzę..

"Lalka" Bolesława Prusa - sprawdzian ze znajomości lektury GRUPA 1 1.

Gdzie w 1860 r. pracował Wokulski?. w 1878/9 w Warszawie w 1900 w Warszawie w 1879 w Krakowie w 1878 we Lwowie.. Czy dobrze znasz fabule tej gorzkiej w wymowie, wciaz nadspodziewanie .Znalezione Ogłoszenia - sprawdzian ze znajomości lalki Ferdydurke - Test, Sprawdzian + Opracowanie lektury Nowa Era Ponad Słowami Posiadam opracowanie lektury "Ferdydurke" Witolda Gombrowicz wydawnictwa Nowa Era: - sprawdziany ze znajomości lektury wraz z odpowiedziami - testy z czytania ze zrozumien.Test ze znajomości lektury Lalka Bolesława Prusa.. Co wiesz o losach latarnika Skawińskiego?. Jaką kobietą zainteresował się Wokulski po rozstaniu z Izabelą?. Doktor Szuman był wynalazcą.Bolesław Prus, "Lalka" - test z lektury.. /prezesowa Zasławska/.. Test Lalka składa się z 32 pytań.Q.. /radca Węgrowicz/.. /radca Węgrowicz/.. Epoka: Pozytywizm (realizm) Autor: Prus Bolesław.. ponieważ zawiódł się na systemie nauczania.. / popełnił samobójstwo/.SURVEY.. Pytanie: 1/20 Poprawne odpowiedzi: 0/20.Test: Leon Głowacki, brat Aleksandra, w Kielcach pracował jako nauczyciel: a) wszystkie odpowiedzi są poprawne b) języka polskiego c) historii Polski d) łaciny RozwiązanieBolesław Prus, "Lalka" - czy znasz dzieje Wokulskiego na tyle, by odpowiedzieć nawet na najtrudniejsze pytania?.

3.Lalka - test, testy wiedzy.Konkurs ze znajomości «Lalki» Bolesława Prusa.

Q. Wokulski znał język rosyjski i angielski.. Witam ;) Mam do rozwiązania test ze znajomości Lalki, mam problem z 6 pyt, a pozostałe chciałam sprawdzić czy są dobrze ;) Byłabym wdzięczna 1) Samobójstwo na Wegrzech popełnił : Katz 2) Licytowano ją : kamienicę Łęckich 3) Przedmiotem sporu Wokulskiego z Krzeszowskim była : 4) Wolał przebywać w obserwatorium niż w salonach : 5) Stan cywilny Kazi Wąsowskiej : wdowa 6) Ożenił się z ciotką Rzeckiego : Pan Raczek 7) Wokulski zorganizował klakę : w .Kiedy Wokulski postanowił kupić powóz i nauczyć się angielskiego?. Pytanie 1 /10.. Kim był baron Dalski?. Baron Dalski i Ewelina Janocka, mimo dzielącej ich różnicy wieku, stworzyli zgodne i szczęśliwe małżeństwo.. ponieważ brał udział w powstaniu styczniowym.. Kto na początku powieści opowiada o losach Wokulskiego?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt