Znaczenie kart klasycznych 7 pik

Pobierz

(Zuzanna Śliwa- "Gdy Król pokocha Damę, czyli wróżenie z kart klasycznych") Łączenia 9 Pik z innymi kartami (tylko do karty nr 9): Łączenia innych kart z 9 trefl zostały omówione we wcześniejszych tematach.. Karta w pozycji prostej oznacza płacz, zmartwienie, rozgoryczenie, desperacje, utęsknienie, skarżenie się na niepomyślny obrót spraw, długie niewidzenie się z osobą najbliższą sercu, nieprzyjazne otoczenie.. As kier - oznacza dom osoby, dla której wróżymy.. Pilnuj dokumentów.. Cokolwiek odkryłeś czytając karty, siódemka pik potwierdza, że to prawda.. 5 - Znaczenie karty.. Dokumenty, pieczęcie, wysoki urząd.. 7 Pik Przepowiada nieporozumienia i doradza powściągliwość.. To miesiąc, w którym zaczniesz realizować swoje marzenia.. Karty klasyczne znaczenia: As pik - dotyczy spraw urzędowych, Król pik - mężczyzna około 60, lubi mundury i oficjalne ubrania, Dama pik - mądra kobieta, około 30 roku życia, Walet pik - wykształcony .Jak wróżyć z kart klasycznych?. Karta losu, Boga i kontaktu z siłami wyższymi.. Rozszerzając mój poprzedni artykuł ,, Jaką wróżbę wybrać, aby wróżyć '' postanowiłam głębiej zająć się tematem i przedstawić znaczenie i opis kart do gry.. 7 trefl- określa wielkie niepokoje psychiczne, nieszczęścia i zbliżanie się kłopotów.Karta może również symbolizować takie wydarzenia jak: podróż w nieodległe okolice, wiadomość związana z wyjazdem, zawarcie nowej znajomości podczas wyjazdu, zaprzyjaźnienie się z kimś nowo poznanym..

Tajemnice kart klasycznych.

Interpretując układ na podstawie podanych znaczeń kart, starajcie się myśleć elastycznie i nie trzymać się sztywno ich znaczenia.. Po dokładnym zapoznaniu się z jednym, przechodzimy do drugiego, trzeciego i czwartego.. Dziewiątka pik - może oznaczać zazdrość lub niedaleką podróż.. Artykuł.. 6 - Znaczenie karty.. 5 pik, 5 kier, 5 karo, 5 trefl.Karta 7 kier symbolizuje nieuczciwość uczuciową, wizję, która w krótkim czasie okaże się nierealna.. Ostrzega przed niekorzystnym działaniem fałszywych osób.Poznaj Znaczenie Kart Klasycznych mojego autorstwa Zobacz wyczerpujące opisy każdej karty na moim oficjalnym blogu Wróżka Otylia.. Karta informuje w głównej mierze o .7 Pik Ogólne znaczenie karty: Zamartwianie się zdrowiem, wypadki, przeszkody duchowe, problemy zdrowotne.. Oznacza to, że każde miejsce podporządkowane 4 rzędom ma swoje określone, indywidualne znaczenie.. 9 pik Dziewiątka pik oznacza śmierć.7 trefl - przypływ gotówki ale skromny.. Dążcie do tego, by z układu kart wypłyną wam sensowy i spójny obraz waszej przyszłości .Strona główna » Karty klasyczne » Kurs wróżenia z kart klasycznych » 10 KARO + 10 PIK.. 7 pik- mówi o łzach, jednak gdy karta jest odwrócona mówi o końcu zmartwień i niepowodzeń..

_____Znaczenie kart klasycznych.

Karta pokazuje przeciwności losu związane z życiem uczuciowym, lęk przed odrzuceniem, zdradą, osamotnieniem, doświadczenia natury emocjonalnej, uprzedzenia, strach, niesprzyjające okoliczności w sferze uczuciowej.Jun 29, 2021Znaczenie kart klasycznych - PIKI PIKI - symbolizują intelekt, wiarę, podróże, a także ważne sprawy urzędowe, zawodowe.. Jasnowidz Jowi.. Jego pierwsza Karta Karmy - Siódemka Kier daje cierpienie w związkach.. As pik - zapowiada sprawy do załatwienia w sądach, biurach, szpitalach.. 15 grudnia 2019.. W dawnych czasach ta straszna karta była zapowiedzią dżumy, urazów i infekcji, które zawsze kończyły się śmiercią.. - Poznajmy znaczenie poszczególnych kart: Talia kart klasycznych dzieli się na cztery kolory: Kiery, zwane inaczej sercami; Kara, inaczej zwane dzwonkami; Trefle (żołędzie) Piki .. Karta zapowiada umiarkowane powodzenie finansowe, także czyjąś prośbę o pieniądze.. Siódemka pik - rozczarowania lub niepowodzenia.. Po nauczeniu się, co każda karta oznacza, przystępujemy do rozłożenia kart dla wróżby.Karta w pozycji prostej oznacza mądrą życiowo kobietę, która dzięki doświadczeniu potrafi wczuć się w innych i pomóc im w podjęciu decyzji.. Wszystko co rozpoczniesz uda ci się doprowadzić do końca.. Astrologia (449) Ascendenty (12) Planety w domach (120) 1 Dom (10) 10 Dom ..

Trzecie znaczenie tej Dziewiątki pokażemy za chwile.

To karta zmian, zamieszania w życiu, ale też karta strachu, koszmarów sennych i niepokoju.. Dzięki temu wróżby z kart klasycznych staną się zrozumiałą techniką wróżbiarską .As Pik ma zwykle konflikt między potrzebami ziemskimi a duchowymi.. Podążysz nową drogą a w pracy poznasz interesującą osobę.W każdym kolorze jest 8 kart as, król, dama, walet, dziesiątka, dziewiątka, ósemka i siódemka.. Król kier - to mężczyzna bogaty i solidny.Karty klasyczne do wróżenia.. W pozycji odwróconej: Trudna sprawa urzędowa.. Ósemka pik - wróży krótką podróż, najczęściej przyjemną.. Karta 7 pik w pozycji prostej wskazuje na niemożność odniesienia sukcesu, brak zadowolenia, niepewność jutra, obawy o przyszłość.. Karta 9 pik pokazuje uczucie zazdrości, które wnikając między ludzi, potrafi niszczyć związki i rozbijać przyjaźnie.. O MNIE; OPINIE; .. 7 - Znaczenie karty.. 9 TREFL .Często wiąże się to z piciem alkoholu.. Odwrócony - przewiduje kłopoty i trudności w urzędach.. As pik - korzystne sprawy urzędowe.. Leszka Szumana.. Mam nadzieję, że moje rady okażą się Wam pomocne i przydatne w nauce wróżenia.. Z 7 kier - szczescie domowe małzonkow Z 7 karo - zmiana pracy Z 7 pik - znaczenie miejsca zamieszkania kier gorsze, niż dotychczasowe.. Jeśli As Pik złamie prawo lub nie uszanuje swojej duchowej natury, zostanie surowo ukarany.Często radziłam się innych wróżek i wróżbitów i zauważyłam, że moje interpretacje są tak bardzo podobne do ich własnych tłumaczeń..

Tarot na pytanie Tarot Miłości Wróżba z kart klasycznych Sennik z Kart.

To karta mówiąca o przemianach w życiu i o realizowaniu zamierzeń losu.. To bliska krewna, która zwykle jest koło ciebie, a jej rady są dla ciebie, jak światło latarni w ciemną noc.Każda karta posiada swoje znaczenie uzależnione od tego na jakiej pozycji się znalazła.. Kolor ten symbolizuje stan uczuć człowieka.. Trudna sprawa urzędowa.. Mówi o związkach ludzkich, o tym, co dzieje się w naszym sercu, domu .Tajemnice kart klasycznych.. 8 pik Ósemka pik to karta choroby.. Z 7 kier - być przez kogoś skrycie kochanym; prezent Z 7 kier - propozycja objęcia posady, awans Z 7 pik - niekorzystny obrót we wszelkiego rodzaju interesach.Pokażę wam jak wróżyć z kart klasycznych i jak odczytywać ich znaczenie z magicznego kwadratu.. Szczęście i spokój ducha może odnaleźć w służbie i oddaniu się poprzez poświęcenie.. Król pik - mężczyzna ponad 60 lat, często w uniformie.Mar 19, 20227 pik Siódemka pik to oznaka prawdy, pewności zdarzeń.. 9 TREFL + 9 PIK ODWRÓCONA.. Naukę najlepiej rozłożyć na kilka etapów-kolorami.. Karta ta symbolizuje drogę, wskazuje na .Dziesiątka pik - to przyjazd kogoś lub daleka podróż.. Wskazuje na takie miejsca gdzie odbywa się ciągły ruch, może to być droga szybkiego ruchu, autostrada, oraz wszystko co związane jest z komunikacją.Apr 5, 2022Karta w pozycji prostej oznacza podróż w czasie i przestrzeni.. Na początek, by łatwiej to przedstawić, przygotowałam łatwiejszy do zapamiętania system tablicy domów, a z którym z powodzeniem można pracować.Znaczenie poszczególnych pików: As Pik W pozycji prostej: Urzędy, instytucje państwowe, społeczne, polityczne, kontrolne, prawne, mundurowe i użyteczności publicznej.. Polecamy.. Karta 10 pik w pozycji prostej to karta czasu i odległości, zmian od początku do końca.. Może to być podróż służbowa, wyjazd integracyjny, a także spotkanie służbowe, urzędowe sprawy lub spotkania na sali sądowej.Karta 9 pik jest chyba najbardziej wieloznaczną kartą o wielorakiej symbolice.. Jest ambitna, wymagająca od siebie, ale i od innych oraz pomagająca, zwykle merytorycznie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt