Bezpieczny internet oknem na świat

Pobierz

Informacje .. We wtorek, 9 lutego, obchodzimy Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI).. Konkurs plastyczny "Bezpieczny Internet oknem na świat", poświęcony problematyce bezpieczeństwa w sieci, umiejętnego korzystania z internetowych treści, zwracania uwagi na ich charakter.. organizowany przez Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach.. 10 ZASAD DLA UCZNIA.. II EDYCJA "BEZPIECZNY INTERNET OKNEM NA ŚWIAT" zapraszamy Uczniów klas VI - VIII szkół podstawowych.. 2021/2022; Kadra nauczycielska; Pedagog szkolny; Rada Rodziców; Harmonogram spotkań z rodzicami ; Orły Trzynastki; Kalendarium; Biblioteka szkolna; Zdrowie i profilaktyka; Stołówka; Bezpieczny Internet; Teatr Trzynastka; Jubileusz 50-lecia; Zarządzenia Dyrektora Prace konkursowe można składać do 15 grudnia 2021 r., a rozstrzygnięcie nastąpi do 30 grudnia 2021 r. Poniżej zamieszczamy zmianę do Regulaminu konkursu.KONKURS "Bezpieczny Internet oknem na świat" organizowany przez Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach - zgłoszenia do 15 grudnia a wyniki do 30 grudnia 2021 r. [Zmiana terminu] Śląski Urząd Wojewódzki zaprasza uczniów szkół podstawowych (kl. VI-VIII) i ponadpodstawowych do udziału w Konkursie plastycznym "Bezpieczny Internet oknem na świat".II edycja konkursu "Bezpieczny Internet oknem na świat".. aktualnosci.. paź 25, 2021 | Aktualności.. Celem konkursu jest zwrócenie uwagi na tematykę bezpieczeństwa w sieci, umiejętnego korzystania z internetowych treści, zważania na ich charakter, a także .REGULAMIN KONKURSU "Bezpieczny Internet oknem na świat" organizowanego przez Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach § 1..

Według mnie, dobrze wykorzystywany internet nie jest niebezpieczny.

oraz szkół ponadpodstawowych z terenu województwa śląskiego.. II edycja konkursu "Bezpieczny Internet oknem na świat" Zapraszamy młodzież z województwa śląskiego do udziału w konkursie plastycznym poświęconym bezpieczeństwu w sieci.. Data publikacji: 20 października 2021.. II edycja konkursu "Bezpieczny Internet oknem na świat" II edycja konkursu "Bezpieczny Internet oknem na świat" .Bezpieczny Internet oknem na świat - konkurs W konkursie plastycznym "Bezpieczny Internet oknem na świat" wzięli udział uczniowie z klas VII i VIII.. Konkurs plastyczny "Bezpieczny Internet oknem na świat", poświęcony problematyce bezpieczeństwa w sieci, umiejętnego korzystania z internetowych treści, zwracania uwagi na ich charakter.II edycja konkursu "Bezpieczny Internet oknem na świat" Zapraszamy młodzież z województwa śląskiego do udziału w konkursie plastycznym poświęconym bezpieczeństwu w sieci.. Wydarzenie to organizowane jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 r. Początkowo dzień ten świętowały jedynie państwa europejskie, ale już od lat DBI przekracza granice Europy angażując państwa z całego świata.II edycja konkursu "Bezpieczny Internet oknem na świat" Zapraszamy uczniów klas VI-VIII szkół podstawowych i ponadpodstawowychuczniów klas VI-VIII szkół podstawowych i ponadpodstawowychDzień Bezpiecznego Internetu obchodzony jest od 2007 roku w 40 krajach na świecie - w Polsce już po raz 10.Na temat bezpieczeństwa w Internecie mówią wam wychowawcyna zajęciach z wychowawcą, słyszycie o tym na lekcjach informatyki, na zajęciach kółka komputerowego, zasady, jak bezpiecznie korzystać z Internetu, umieszczone są na .Załącznik nr 3 do Regulaminu konkursu pn."Bezpieczny Internet oknem na świat" ZGODA..

Konkurs ten ma na celu: - poszerzenie wiedzy o zjawisku handlu ludźmi,A może oknem na świat?

Zapraszamy młodzież z województwa śląskiego do udziału w konkursie plastycznym poświęconym bezpieczeństwu w sieci.. NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH.. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach danych osobowych zawartych w zgłoszeniu do udziału w konkursie "Bezpieczny Internet oknem na świat" w celu i zakresie określonym w Regulaminie konkursu.Podręczniki na rok szk.. Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki!Zapraszamy uczniów klas VI-VIII szkół podstawowych i ponadpodstawowych do udziału w konkursie plastycznym na najlepszy plakat pod hasłem "Bezpieczny Internet oknem na świat".Celem konkursu jest zwrócenie uwagi na tematykę bezpieczeństwa w sieci, umiejętnego korzystania z internetowych treści, zważania na ich charakter, a także podkreślenie, że Internet jest źródłem wielu .Dzień Bezpiecznego Internetu.. Prace konkursowe można składać do 30 listopada 2021 r.Śląski Urząd Wojewódzki zaprasza uczniów klas VI-VIII szkół podstawowych i .Bezpieczny Internet oknem na świat - konkurs.. Celem konkursu jest zwrócenie uwagi na tematykę .konkurs plastyczny "bezpieczny internet oknem na Świat" By Joanna Rozmus-Cader | Aktualności | 25 listopada 2021 Śląski Urząd Wojewódzki zaprasza uczniów klas VI-VIII szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu województwa śląskiego do udziału w konkursie plastycznym na najlepszy plakat pod hasłem "Bezpieczny Internet oknem na świat".KONKURS "Bezpieczny Internet oknem na świat" 08 LIS Konkurs plastyczny "Bezpieczny Internet oknem na świat" poświęcony jest problematyce bezpieczeństwa w sieci, umiejętnego korzystania z internetowych treści, zwracania uwagi na ich charakter..

Informujemy, że wydłużony został termin nadsyłania zgłoszeń do konkursu "Bezpieczny Internet oknem na świat".

Znajdują się na nich nowinki o muzyce, filmie, sporcie, gospodarce, polityce itp.Google+ Zachęcamy do wzięcia udziału w Konkursie plastycznym "Bezpieczny Internet oknem na świat", poświęconym problematyce bezpieczeństwa w sieci, umiejętnego korzystania z internetowych treści, zwracania uwagi na ich charakter.. Organizatorem Konkursu jest Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach.Konkurs "Bezpieczny Internet oknem na świat" ma na celu zwrócenie uwagi dzieci i młodzieży na tematykę bezpieczeństwa w Internecie, umiejętnego korzystania z jego zasobów, wyszukiwania wartościowych treści edukacyjnych, ale również możliwość poznawania ciekawych osób, nawiązywania przyjaźni, odkrywanie świataKonkurs "Bezpieczny Internet oknem na świat" Zapraszamy uczniów klas VI-VIII do wzięcia udziału w konkursie "Bezpieczny Internet oknem na świat", Prace można składać w sali D-3-4 lub C-2-4 do p. Magdaleny Mróz do 26.11.2021 r. Regulamin konkursu >>> Wraz z pracą należy oddać: Zgodę na przetwarzanie danych osobowych >>> Oświadczenie rodzica >>>Konkurs plastyczny "Bezpieczny Internet oknem na świat" poświęcony jest problematyce bezpieczeństwa w sieci, umiejętnego korzystania z internetowych treści, zwracania uwagi na ich charakter..

Po pierwsze, portale internetowe, takie jak portal Onet.pl czy Interia.pl są znacznie ciekawsze niż niejedna gazeta.

Śląski Urząd Wojewódzki zaprasza uczniów klas VI-VIII szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu województwa śląskiego do udziału w konkursie plastycznym na najlepszy plakat pod hasłem "Bezpieczny Internet oknem na świat".. W Konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych klas VI-VIII.. Konkurs ogłoszony jest na stronie internetowej:Konkurs "Bezpieczny Internet oknem na świat" ma na celu zwrócenie uwagi dzieci i młodzieży na tematykę bezpieczeństwa w Internacie, umiejętnego korzystania z jego zasobów, wyszukiwania wartościowych treści edukacyjnych, ale również możliwość poznawania ciekawych osób, nawiązywania przyjaźni, odkrywanie świata.II edycja konkursu "Bezpieczny Internet oknem na świat" KONKURS.. Bartosz i Kuba Tyrakowie z klasy VIIa wykonali najładniejsze prace, które zostały przesłane do organizatora - Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach.. Zgoda rodzicaz terenu województwa śląskiego termin składania prac konkursowych do 30 listopada 2021 r. 1.. Prace konkursowe można.BEZPIECZNY POWRÓT DO SZKOŁY.. "BEZPIECZNY INTERNET OKNEM NA ŚWIAT" zapraszamy Uczniów klas VI - VIII szkół podstawowych..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt