Pytania na sprawdzian z hobbita

Pobierz

Najnowsze quizy.. Który odcień zielonego najbardziej do Ciebie pasuje?. Cele quizu: Popularyzacja twórczości J.R.R.. 6.Co stracił podczas wyprawy?. Zawiera nieodpowiednie treści?. czytajcie dokładnie polecenia to wam pomoże ;) Rozwiąż quiz!Jakie mogą być pytania na kartkówce z lektury ,,Hobbit, czyli tam i z powrotem'' ?. Jak Bilbo nazwał swój mieczyk?. Jeśli czytaliście Hobbita to nie będziecie mieć z tym testem żadnego problem!. Test składa się z 28 pytań.. 10.Jakie cechy charakteru w sobie odkrył?J.R.R.. zas odpowiedzi do pytań - po 60 sekund.. 9.Za kogo był uważany tytułowy hobbit?. Bifur i Bofur też byli rodziną (razem z Bomburem).. Kto wskazał Bilbowi ukryte drzwi do wnętrza Samotnej Góry?. Cyberpunk 2077 czy Wiedźmin - o której grze jest mowa?. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.Zobacz quiz: Hobbit.. ^^^ - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera Zawiera nieodpowiednie treści?. Test: Przed wargami członkowie drużyny Thorina schronili się: a) na drzewach b) na skałach c) w jaskini d) w rzece Rozwiązanie - Wśród krasnoludów biorących udział w wyprawie do Samotnej Góry nie znajdziemy: .. z radością i nadzieją na lepsze czasy d) z nienawiścią .test dotyczący lektury szkolnej i zarazem pierwszej powieści J.R.R.. Tolkien, "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test z lektury na poziomie trudnym..

Jakie mieliście pytania na kartkówce,czy sprawdzianie ?

TOLKIENA Proponowany tutaj cykl zajęć z "Hobbita" jest efektem mojej kilkuletniej pracy dydaktycznej z dziećmi i młodzieżą.. Tolkiena.. Gdzie Bilbo spotkał Golluma?. Pamiętnik nazwał "Tam i z powrotem, wakacje pewnego hobbita".Witaj na moim quizie!. 2.Wiosna 3.Przy świetle księżyca 4.Gobliny 5.Bilbo 6. prosze , pomóżcie, jestem wielka fanka władcy pierscieni i hobbita, i bardzo mi zalezy na dobrej ocenie z tej lektury.. Co się stało z Miastem Na Jeziorze .1.. 7.Czy droga którą pokonali się opłaciła w końcowym efekcie?. 15 .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Czwarta- goblinny z wilkami.. Wyślij zgłoszenie .. 1 Obserwuj autora Zobacz profil Masz świetny pomysł na quiz?. prosze , pomóżcie, jestem wielka fanka władcy pierscieni i hobbita, i bardzo mi zalezy na dobrej ocenie z tej lektury.. Prościutki :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraZapamiętaj czasownik i odpowiedz na pytania związane z nim!. Quiz w Poczekalni.. Nazywał go swoim skarbem 7. .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. najlepszy test .. 4.Z kim wędrował ?. Wybierz outfit na każdą okazję, a ja powiem Ci,.. Obserwuj autorów.Test jest króciutki i prosty.. 5.Co nowego doznał podczas wyprayw?. Rozumiejącymi zwierzętami 9.Walczył z pająkami i uwolnił krasnoludy 10.Żądło 11.Króla Elfów 12. ..

Powtórz przed sprawdzianem.CYKL ZAJĘĆ Z "HOBBITA" J.R.R.

SPRAWDZIAN WIADOMOŚCI Z LEKTURY "HOBBIT, CZYLI TAM I Z POWROTEM".. Rozwiąż test!Hobbit, czyli tam i z powrotem.. W jaki sposób Gandalf wprosił się na nocleg do Beorna?. Lektury 5 lat temu.. Czytaliście tą książke jako lekture ?. MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!. z gory dziękuje !Test sprawdzaj ący czytanie ze zrozumieniem dla uczniów klas V Duch Nocy.Sprawdzian ze znajomości treści lektury - Tolkien "Hobbit czyli tam i z powrotem" .. Jaki sposób wymyślił hobbit, aby wydostać siebie i krasnoludy z pałacu Króla Elfów?. 11.Plik pytania z kartkówki Hobbita.doc na koncie użytkownika tomekwator1997 • folder Lektury Szkolne • Data dodania: 14 paź 2011Plik Odpowiedzi do sprawdzianu Hobbit czyli tam i z powrotem.pdf na koncie użytkownika o.k.14 • folder Odpowiedzi • Data dodania: 6 maj 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Rozwiąż Test z lektury Quo Vadis Henryka Sienkiewicza.. 17.Był to arcyklejniot.. 2011-11-02 17:11:39 " Hobbit , czyli tam i z powrotem " J.R.R Tolkien.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Ponieważ musieli uciekać przed stadem wargów 8.. Arcyklejnot Thraina 13.Był to .1.Z jakiej rodziny pochodził tytułowy hobbit?. Test składa się z 12 pytań..

Pierwszą część sprawdzianu stanowi arkusz załączony poniżej.

278 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. "Hobbit czyli tam i z powrotem"- test z lektury.. 3.Dokąd i po co zmierzał hobbit?. Czy nadajesz się na MORSA?Co było na sprawdzianie z polskiego z lektury " Hobbit "?. Zobacz profil.. O Autorze taylor_123.. Bo Gandalf przekonał ich, że Bilbo jest włamywaczem, a oni potrzebowali jeszcze jednego członka do załogi.. Tolkien).. Udostępnij.. Może być zrealizowany w gimnazjum na profilu rozszerzonym, lub na zajęciach dodatkowych.. Quiz w Poczekalni.. z gory dziękuje !Druga- ludzie z Miasta nad Jeziorem.Trzecia- krasnoludy wraz z hobbitem.. tam gdzie będą pytania z książki będzie napisana w nawiasie książka!. Wyślij zgłoszenie ASobczak.. Zabrał skrzynki, ale było to , co sobie wybrał.. Tylko 1 osoba na 20 ma ponad 8 punk.Test wiedzy z lektury ,,Hobbit , czyli tam i z powrotem" .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 2.Kto namówił go do wyprawy?. 8.Co było dla nich największą przeszkodą ?. 15 Obserwuj .. Od jakiego niebezpieczeństwa uwolnił Bilbo przyjaciół w Mrocznej Puszczy?. Przedstawione poniżej arkusze testu są oparte na całości cyklu zajęć tolkienowskich.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. .Pytanie 14: Z pięknego śpiewu znane były: Pytanie 15: Smauga zabił: Pytanie 16: Rivendell było położone na terenie: Pytanie 17: Przed wargami członkowie drużyny Thorina schronili się: Pytanie 18:Lista pytań z lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem..

Pora sprawdzić przed sprawdzianem jak wiele z niej zapamiętałeś!

Zdrap swojego nietypowego skina z Among Us!. Tolkien "Hobbit czyli tam i z powrotem" Quiz czytelniczy ze znajomości lektury Quiz przeznaczony głównie dla uczniów szkół podstawowych kl. IV-VI.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Hobbit, czyli tam i z powrotemTest z Lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem (turkusowy) Więcej quizów.. Ten quiz będzie oparty na książcze i filmie!. Zamieszczona w arkuszu punktacja dotyczy jedynie testu.. Sprawdź, co wiesz o perypetiach Bilba Bagginsa i jego wesołej krasnoludzkiej kompanii!J.R.R.. Składa się z dziewięciu ramowych scenariuszy lekcji, do którychX.. Jakie mieliście pytania na kartkówce,czy sprawdzianie ?. Jaka była rola Bilba w wyprawie?. Stwórz magiczny świat na podstawie bajki ,,Alicja w Krainie Czarów", a ja zgadnę Twój przedział wiekowy!. Zagadka o jajku była drugą, nie trzecią zagadką Bilba.. Kiedy .Test z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" (J.R.R.. Marta z bajki "Marta mówi" jest: Na co często narzeka Marta z bajki.6.. Jak działa na Ciebie śnieg?. W jakiej sytuacji Bilbo musiał wyjaśnić moc pierścienia?. W ostatnim pytaniu żadna odpowiedź nie jest poprawna.. Drugą - wypracowanie na jeden z podanych dalej tematów.. Kiedy Marta z bajki "Marta mówi" zaczęła mówić?. Tolkiena.. W jaki sposób zginął smok Smaug?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt